Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Wielka Pętla Bieszczadzka

Sanok-Wielka Pętla Bieszczadzka–Krosno

Termin:07-10.10.2021r.

Program:

1 dzień- Wyjazd z Łodzi o godz.6.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska.Przejazd w kierunku Sanoka. Po drodze postój w Kurozwękach- ta wieś, położona w województwie świętokrzyskim, słynie z pięknego pałacu, którego początki sięgają II połowy XIV wieku, labiryntów w kukurydzy i… największej hodowli bizonów amerykańskich. Zwiedzanie kompleksu:pałac, lochy, park i safari.
Następnie przejazd do Sanoka- w programie wizyta w Muzeum Historycznym(dawniej Zamek Królewski), w którym znajduje się największa kolekcja prac Zdzisława Beksińskiego oraz przepiękna kolekcja ikon. Spacer po mieście z przewodnikiem- Starówka i rynek, ławeczka dobrego wojaka Szwejka. Przejazd do hotelu.Obiadokolacja.Nocleg.

2 dzień-Śniadanie.Ciąg dalszy zwiedzania Sanoka- Muzeum Budownictwa Ludowego-to pierwszy i największy skansen w Polsce oraz jedno z najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu w Europie. Malowniczo położony u podnóża Białej Góry pozwala cofnąć się w czasie i poznać bogactwo kulturalne regionu oraz jego burzliwą historię. Przejazd do Polańczyka i Soliny. Rejs statkiem po Jeziorze Solińskim.Obiadokolacja.Nocleg.

3 dzień-Śniadanie.Całodzienna wycieczka z przewodnikiem lokalnym Wielką Pętlą Bieszczadzką.Na trasie zwiedzanie Leska (Zamek Kmitów, Galeria Ikon w Synagodze), Ustrzyki Dolne, Lutowiska, Smolnik ( XVII w. cerkiew znajdująca się na liście UNESCO),Wetlina, Cisna, Jabłonki, Baligród. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień-Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Bóbrki- zwiedzanie Muzeum Przemysłu Naftowego,w miejscu gdzie powstała najstarsza na świecie i nadal działająca kopalnia ropy naftowej. Przejazd do Krosna- „miasta szkła”. Centrum Dziedzictwa Szkła nie tylko opowiada o historii znanego od dziesięcioleci w Polsce i na świecie krośnieńskiego szkła, ale także ją tworzy.Najważniejszymi atrakcjami Centrum są interaktywne pokazy produkcji i zdobienia szkła, w których turyści mogą brać czynny udział. W piwnicach przedprożnych oraz w sali wystaw czasowych zapoznać się natomiast można z ekspozycjami prezentującymi zarówno szkło artystyczne, wykonane przez najlepszych polskich twórców, oraz użytkowe – wspaniałe przykłady najwyższego kunsztu wzornictwa użytkowego.Wyjazd do Łodzi. Przyjazd w godzinach wieczornych, ok.22.00.

Cena: 660  zł zawiera:
transport autokarem
opiekę pilota
2 noclegi
2 obiadokolacje
2 śniadania
ubezpieczenie NNW
Cena nie zawiera: biletów wstępu i przewodników lokalnych-ok.160 zł płatne u pilota w autokarze.


1

1 dzień

Wyjazd z Łodzi o godz.6.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska.Przejazd w kierunku Sanoka. Po drodze postój w Kurozwękach- ta wieś, położona w województwie świętokrzyskim, słynie z pięknego pałacu, którego początki sięgają II połowy XIV wieku, labiryntów w kukurydzy i… największej hodowli bizonów amerykańskich. Zwiedzanie kompleksu:pałac, lochy, park i safari. Następnie przejazd do Sanoka- w programie wizyta w Muzeum Historycznym(dawniej Zamek Królewski), w którym znajduje się największa kolekcja prac Zdzisława Beksińskiego oraz przepiękna kolekcja ikon. Spacer po mieście z przewodnikiem- Starówka i rynek, ławeczka dobrego wojaka Szwejka. Przejazd do hotelu.Obiadokolacja.Nocleg.
2

2 dzień

Śniadanie.Ciąg dalszy zwiedzania Sanoka- Muzeum Budownictwa Ludowego-to pierwszy i największy skansen w Polsce oraz jedno z najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu w Europie. Malowniczo położony u podnóża Białej Góry pozwala cofnąć się w czasie i poznać bogactwo kulturalne regionu oraz jego burzliwą historię. Przejazd do Polańczyka i Soliny. Rejs statkiem po Jeziorze Solińskim.Obiadokolacja.Nocleg.
3

3 dzień

Śniadanie.Całodzienna wycieczka z przewodnikiem lokalnym Wielką Pętlą Bieszczadzką.Na trasie zwiedzanie Leska (Zamek Kmitów, Galeria Ikon w Synagodze), Ustrzyki Dolne, Lutowiska, Smolnik ( XVII w. cerkiew znajdująca się na liście UNESCO),Wetlina, Cisna, Jabłonki, Baligród. Obiadokolacja. Nocleg.
4

4 dzień

Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Bóbrki- zwiedzanie Muzeum Przemysłu Naftowego,w miejscu gdzie powstała najstarsza na świecie i nadal działająca kopalnia ropy naftowej. Przejazd do Krosna- „miasta szkła”. Centrum Dziedzictwa Szkła nie tylko opowiada o historii znanego od dziesięcioleci w Polsce i na świecie krośnieńskiego szkła, ale także ją tworzy.Najważniejszymi atrakcjami Centrum są interaktywne pokazy produkcji i zdobienia szkła, w których turyści mogą brać czynny udział. W piwnicach przedprożnych oraz w sali wystaw czasowych zapoznać się natomiast można z ekspozycjami prezentującymi zarówno szkło artystyczne, wykonane przez najlepszych polskich twórców, oraz użytkowe – wspaniałe przykłady najwyższego kunsztu wzornictwa użytkowego.Wyjazd do Łodzi. Przyjazd w godzinach wieczornych, ok.22.00.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź- Kaliska
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  22.00