Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Beskid Sądecki

Nowy Sącz-Krynica Górska- Muszyna-Powroźnik

Beskid Sądecki to kraina słynąca z turystycznych szlaków, ze wspaniałych krajobrazów górskich, leczniczych właściwości wód mineralnych i uzdrowisk.

Krynica Górska nazywana perłą górskich uzdrowisk, jest największym i najpopularniejszym kurortem w zespole Uzdrowisk Krynicko – Popradzkich. Drugie miejsce zajmuje Muszyna Zdrój słynąca z wody mineralnej „Muszynianka” i nie tylko.

Termin: 30.04-02.05.2021r.

Program:

1 dzień-Wyjazd godz.06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przejazd do Nowego Sącza- zwiedzanie Miasteczka Galicyjskiego-będącego rekonstrukcją fragmentu zabudowy małomiasteczkowej. Obejmuje niewielki plac rynkowy i pierzeje z kilkunastoma domami. Ten osobliwy zespół urbanistyczny przybliża atmosferę małych miasteczek dawnej prowincji monarchii austro-węgierskiej z przełomu XIX i XX wieku. Następnie Sądecki Park Etnograficzny. Przejazd na nocleg w okolice Krynicy Zdrój. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień- Śniadanie. Wycieczka z przewodnikiem lokalnym:Krynica Górska-spacer po uzdrowisku: Park Zdrojowy, Deptak, Pijalnie Wód, wieża widokowa -to pierwsza w Polsce wieża widokowa ze ścieżką w koronach drzew!, zwiedzanie Muzeum Nikiforajednego z najsłynniejszych na świecie malarzy z kręgu malarstwa intuicyjnego, Nikifora (ok. 1895-1968 r.), niemal całe życie mieszkającego w Krynicy. Są tu obrazy Nikifora pochodzące z wszystkich okresów jego twórczości; zarówno akwarele, gwasze, jak i rysunki prezentujące różnoraką, charakterystyczną dla twórczości artysty tematykę: pejzaże z cerkwiami i kościołami, architekturę krynicką, wnętrza, dworce, urzędy, „fabryki dolarów”, portrety, itp. Część dokumentacyjną wystawy stanowią pamiątki po Nikiforze, publikacje poświęcone malarzowi oraz jego fotografie. Wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką, z której rozciąga się piękny widok na Beskid Sądecki. Dzięki znajdującej się tam platformie widokowej 360 możemy obejrzeć panoramę z każdej strony. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień-Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Muszyny Zdrój. Zwiedzanie uzdrowiska: Ogród Sensoryczny ,wieża widokowa, Ogrody Biblijne,zabytkowe domy. Przejazd do Powroźnika , gdzie znajduje się wpisana na listę UNESCO drewniana cerkiew św. Jakuba znajdująca się na Szlaku Cerkwi Łemkowskich. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Łodzi ok.22.30.

Cena: dla grupy 40-45 os.- 676 zł

dla grupy powyżej 45 os.-657 zł

zawiera:

 • transport autokarowy
 • opiekę pilota
 • 2 obiadokolacje
 • 2 noclegi
 • 2 śniadania
 • ubezpieczenie NNW
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera: biletów wstępu z usługami przewodników lokalnych ok.145 zł płatne u pilota w autokarze.

 

 


1

1 dzień

Wyjazd godz.06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przejazd do Nowego Sącza- zwiedzanie Miasteczka Galicyjskiego-będącego rekonstrukcją fragmentu zabudowy małomiasteczkowej. Obejmuje niewielki plac rynkowy i pierzeje z kilkunastoma domami. Ten osobliwy zespół urbanistyczny przybliża atmosferę małych miasteczek dawnej prowincji monarchii austro-węgierskiej z przełomu XIX i XX wieku. Następnie Sądecki Park Etnograficzny. Przejazd na nocleg w okolice Krynicy Zdrój. Obiadokolacja. Nocleg.
2

2 dzień

Śniadanie. Wycieczka z przewodnikiem lokalnym:Krynica Górska-spacer po uzdrowisku: Park Zdrojowy, Deptak, Pijalnie Wód, wieża widokowa -to pierwsza w Polsce wieża widokowa ze ścieżką w koronach drzew!, zwiedzanie Muzeum Nikifora-jednego z najsłynniejszych na świecie malarzy z kręgu malarstwa intuicyjnego, Nikifora (ok. 1895-1968 r.), niemal całe życie mieszkającego w Krynicy. Są tu obrazy Nikifora pochodzące z wszystkich okresów jego twórczości; zarówno akwarele, gwasze, jak i rysunki prezentujące różnoraką, charakterystyczną dla twórczości artysty tematykę: pejzaże z cerkwiami i kościołami, architekturę krynicką, wnętrza, dworce, urzędy, "fabryki dolarów", portrety, itp. Część dokumentacyjną wystawy stanowią pamiątki po Nikiforze, publikacje poświęcone malarzowi oraz jego fotografie. Wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką, z której rozciąga się piękny widok na Beskid Sądecki. Dzięki znajdującej się tam platformie widokowej 360 możemy obejrzeć panoramę z każdej strony. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
3

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Muszyny Zdrój. Zwiedzanie uzdrowiska: Ogród Sensoryczny ,wieża widokowa, Ogrody Biblijne,zabytkowe domy. Przejazd do Powroźnika , gdzie znajduje się wpisana na listę UNESCO drewniana cerkiew św. Jakuba znajdująca się na Szlaku Cerkwi Łemkowskich. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Łodzi ok.22.30.

3 dni
30.04.2022r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź -Kaliska k.Lidla
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  22.30