Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Medugorje- Mostar-Split- Trogir- Zadar-Zagrzeb
TERMIN:18- 26.09.2021r.

PROGRAM:
1 dzień- Wyjazd godz.20.00, przejazd przez Austrię i Słowenię, do stolicy Chorwacji -Zagrzebia.

2 dzień-Krótkie zwiedzanie Zagrzebia– Kaptol , Gradac, kościół św. Marka, średniowieczna starówka z Krwawym Mostem, kościół NMP. Zakwaterowanie w hotelu – czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień-Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Medjugorie – wejście na Górę Objawień Podbrdo. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień– Śniadanie. Pobyt w Medugorje – Sanktuarium Maryjne, kościół św. Jakuba. Przejazd na Wodospady Kravica (największy wodospad w Bośni i Hercegowinie), czas na kąpiel, plażowanie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.


5 dzień– Śniadanie. Przejazd do Mostaru– zwiedzanie starówki tureckiej – Kujundziluk, meczet, dom Biśćevića, harem, Stary Most ,czas wolny. Powrót do Medjugorie. Czas wolny. Obiadokolację. Nocleg.


6 dzień-Śniadanie, wykwaterowanie .Przejazd do na terytorium Chorwacji,

po drodze wizyta w chorwackim Nazarecie- Svetište Vepric. Następnie zwiedzanie Splitu z przewodnikiem( Pałac Dioklecjana, Stare Miasto). Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień-Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym miasta Trogir– jednego z najpiękniejszych miast Chorwacji z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym ulic i budynków , wpisanego na listę UNESCO.Przejazd do Zadaru- zwiedzanie z przewodnikiem starożytnego miasta zwanego”Chorwackim Rzymem” ( Starówka, Brama Lądowa, dawne forum ob. plac miejski , Kościół św.Donata). Obiadokolacja. Nocleg.

8 dzień– Śniadaniu, wykwaterowanie. Wyjazd do Polski.

9 dzień- Przyjazd do Łodzi w godzinach wczesnoporannych.

Cena 1800 zł zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opiekę pilota
 • 6 noclegów
 • 6 obiadokolacji
 • 7 śniadań
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:przewodników lokalnych, opłaty klimatyczne,wjazdów do miast -łącznie 40 euro płatne u pilota w autokarze.


1

Dzień 1:

Wyjazd godz. 20.00, przejazd przez Austrię i Włochy, do stolicy Chorwacji - Zagrzebia.
2

Dzień 2:

Krótkie zwiedzanie Zagrzebia – Kapitol , Gradac, kościół św. Marka, średniowieczna starówka z Krwawym Mostem, kościół NMP. Zakwaterowanie w hotelu – czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
3

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Medjugorie – wejście na Górę Objawień Podbrdo. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
4

Dzień 4:

Śniadanie. Pobyt w Medugorje - Sanktuarium Maryjne, kościół św. Jakuba, Wspólnota Cena Colo - Msza Święta. Przejazd na Wodospady Kravica (największy wodospad w Bośni i Hercegowinie), czas na kąpiel, plażowanie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
5

Dzień 5:

Śniadanie. Przejazd do Mostaru – zwiedzanie starówki tureckiej – Kujundziluk, meczet, dom Biśćevića, harem, Stary Most ,czas wolny. Powrót do Medjugorie. Czas wolny. Obiadokolację. Nocleg.
6

Dzień 6:

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do na terytorium Chorwacji, po drodze wizyta w chorwackim Nazarecie - Svetište Vepric. Następnie zwiedzanie Splitu z przewodnikiem (Pałac Dioklecjana, Stare Miasto). Obiadokolacja. Nocleg.
7

Dzień 7:

Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym Trogiru - jednego z najpiękniejszych miast Chorwacji z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym ulic i budynków , wpisanego na listę UNESCO. Czas wolny Obiadokolacja. Nocleg.
8

Dzień 8:

Śniadaniu, wykwaterowanie. Wyjazd do Polski..
9

9 dzień

Powrót do Łodzi w godzinach wczesnoporannych.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
 • Czas odjazdu

  20.00
 • Return Time

  22.00