Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

CUDA MAŁOPOLSKI

Kraków(Wawel)- Lipnica Murowana- Nowy Wiśnicz

Termin:27-28.03.2021r.

Program:

1 dzień-wyjazd godz.06.00 z Dworca PKS Łódź- Kaliska (k.Lidla). Przejazd do Krakowa- zwiedzanie Zamku Królewskiego na Wawelu. Przejazd do Mogiły – zwiedzanie Opactwa Cystersów. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień- Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Murowanej Lipnicy słynącej z największych palm wielkanocnych i urokliwego Kościoła św. Leonarda wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Następnie przejazd do Nowego Wiśnicza-zwiedzanie stojącego na wzgórzu i widocznego niemal z każdego miejsca zamku Kmitów i Lubomirskich. Jest to jedna z najlepiej zachowanych barokowych rezydencji w Polsce, a zarazem wspaniałe dzieło polskiej sztuki obronnej. Powrót do Łodzi ok.20.00.

Cena 400 zł zawiera:

 • transport autokarowy
 • opiekę pilota
 • 1 obiadokolacje, 1 nocleg, 1 śniadanie
 • ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera: biletów wstępu z usługami przewodników muzealnych –ok. 100 zł płatne u pilota w autokarze.

 

 


1

Dzień 1:

Wyjazd godz.06.00 z Dworca PKS Łódź- Kaliska (k.Lidla). Przejazd do Krakowa- zwiedzanie Zamku Królewskiego na Wawelu. Przejazd do Mogiły - zwiedzanie Opactwa Cystersów. Obiadokolacja. Nocleg.
2

Dzień 2:

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Murowanej Lipnicy słynącej z największych palm wielkanocnych i urokliwego Kościoła św. Leonarda wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Następnie przejazd do Nowego Wiśnicza-zwiedzanie stojącego na wzgórzu i widocznego niemal z każdego miejsca zamku Kmitów i Lubomirskich. Jest to jedna z najlepiej zachowanych barokowych rezydencji w Polsce, a zarazem wspaniałe dzieło polskiej sztuki obronnej. Powrót do Łodzi ok.20.00.

2 dni
27-28.03.2021r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
 • Czas odjazdu

  wyjazd o godzinie 6.00
 • Return Time

  20.00