Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Hradec Kralove- Kutna- Hora-Praga- Karlove Vary- Cheb- Pilzno- Mariańskie Łaźnie

Termin:19-23.07.2021r.
Program:

1 dzień-Wyjazd z Łodzi o godz. 05.00.Przejazd do Hradec Kralove ( Dwór Królowych)-zwiedzanie Starego Miasta: Katedra Św. Ducha, Biała Wieża( dla chętnych wejście skąd roztacza się piękna panorama miasta), jezuicki kościół Wniebowzięcia NMP, Cerkiew Św. Mikołaja. Przejazd do Kutnej Hory- miasteczka słynącego kiedyś z kopalni rud srebra, a obecnie z Kaplicy Czaszek. Spacer malowniczymi uliczkami Kutnej Hory po drodze zespół zabudowań ojców Jezuitów, kość. św Barbary. Przejazd do na nocleg. Obiadokolacja.

2 dzień- Śniadanie. Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem-Hradczany, Staromeskie Namesti( słynny zegar Orloj), Most Karola,Jozefów- dzielnica żydowska, główna ulica miasta- Vaclavskie Namesti. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień- Śniadanie. Całodniowa wycieczka z przewodnikiem lokalnym do uzdrowisk czeskich: Karlove Vary-spacer po centrum(Teatru Miejskiego, Cesarskich Łaźni i kościół św. Marii Magdaleny ), wizyta w wytwórni słynnego likieru ziołowego-Becherovki( zwiedzanie plus degustacja). Następnie wizyta w Cheb- uważane za jedno z najpiękniejszych miasteczek Czech gdzie zachowały się liczne zabytki minionych epok(”Miasto gotyckie” z 9 zabytkami z tamtej epoki. ”Barok i renesans” – kolejnych 11, „Wieże” – zamkowe, obronne, kościelne, ratuszowa, w sumie 7. „Studnie” – również 7, z różnych epok). Powrót na nocleg. Obiadokolacja.

4 dzień-Śniadanie. Zwiedzanie najsłynniejszych browarów czeskich w Pilźnie. Przejazd do Mariańskich Łaźni- ulubionego uzdrowiska Czechów,spacer po centrum zdrojowym. Powrót na nocleg. Obiadokolacja.

5 dzień-Śniadanie. Wykwaterowanie. Ciąg dalszy zwiedzania Pragi: Mala Strana i Wzgórze Petrin. Powrót do Łodzi w późnych godzinach wieczornych.

Cena 1270 zł zawiera:
transport autokarem
opiekę pilota
4 noclegi
4 obiadokolacje
4 śniadania
ubezpieczenie NNW i KL
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera: biletów wstępu, zestawów słuchawkowych, przewodników lokalnych, opłat klimatycznych, ok.1450 kć( koron czeskich) płatnych w autokarze u pilota.


1

Dzień 1:

Wyjazd z Łodzi o godz. 05.00.Przejazd do Hradec Kralove ( Dwór Królowych)-zwiedzanie Starego Miasta: Katedra Św. Ducha, Biała Wieża( dla chętnych wejście skąd roztacza się piękna panorama miasta), jezuicki kościół Wniebowzięcia NMP, Cerkiew Św. Mikołaja. Przejazd do Kutnej Hory- miasteczka słynącego kiedyś z kopalni rud srebra, a obecnie z Kaplicy Czaszek. Spacer malowniczymi uliczkami Kutnej Hory po drodze zespół zabudowań ojców Jezuitów, kość. św Barbary. Przejazd do na nocleg. Obiadokolacja.
2

Dzień 2:

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem-Hradczany, Staromeskie Namesti( słynny zegar Orloj), Most Karola,Jozefów- dzielnica żydowska, główna ulica miasta- Vaclavskie Namesti. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
3

Dzień 3:

Śniadanie. Całodniowa wycieczka z przewodnikiem lokalnym do uzdrowisk czeskich: Karlove Vary-spacer po centrum(Teatru Miejskiego, Cesarskich Łaźni i kościół św. Marii Magdaleny ), wizyta w wytwórni słynnego likieru ziołowego-Becherovki( zwiedzanie plus degustacja). Następnie wizyta w Cheb- uważane za jedno z najpiękniejszych miasteczek Czech gdzie zachowały się liczne zabytki minionych epok(”Miasto gotyckie” z 9 zabytkami z tamtej epoki. ”Barok i renesans” – kolejnych 11, „Wieże” – zamkowe, obronne, kościelne, ratuszowa, w sumie 7. „Studnie” – również 7, z różnych epok). Powrót na nocleg. Obiadokolacja.
4

Dzień 4:

Śniadanie. Zwiedzanie najsłynniejszych browarów czeskich w Pilźnie. Przejazd do Mariańskich Łaźni- ulubionego uzdrowiska Czechów,spacer po centrum zdrojowym. Powrót na nocleg. Obiadokolacja.
5

Dzień 5:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Ciąg dalszy zwiedzania Pragi: Mala Strana i Wzgórze Petrin. Powrót do Łodzi w późnych godzinach wieczornych.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
 • Czas odjazdu

  05.00
 • Return Time

  22.00