Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Wycieczka objazdowa
Lloret de Mar-Barcelona-Madryt- Toledo- Kordoba-Sewilla- Jerez de la Frontera-Kadyks- Lizbona- Przylądek Roca- Sintra-Nazare-Fatima-Porto

Termin:12- 27.09.2021r.

Program:
1 dzień- Wyjazd z Łodzi o godz. 2.00 z Dworca Łódź-Kaliska (k.Lidla). Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch w okolice Geniu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień- Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd wzdłuż Lazurowego Wybrzeża do Hiszpanii na wybrzeże Costa Brava do Lloret de Mar. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień- Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Obiadokolacja. Przejazd do Barcelony na wieczorny pokaz słynnych magicznych fontann.Nocleg.

4 dzień –Śniadanie. Wykwaterowanie.Całodzienna do Barcelony-stolicy Katalonii. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Kościół Sagrada Familia ( we wnętrz), Park Guell, Stadion FB Barcelona z zewnątrz. Przejazd do portu, dzielnica gotycka z katedrą św. Eulalii. Przejazd do hotelu w Madrycie.Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień- Śniadanie. Przejazd do Madrytu-zwiedzanie stolicy Hiszpanii z przewodnikiem lokalnym: Pałac Królewski( z zewnątrz), Plac Hiszpański z pomnikiem Cervantesa,Plaza Mayor, Muzeum Prado- największe zbiory malarstwa hiszpańskiego(zwiedzanie). Obiadokolacja.Nocleg.

6 dzień- Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Toledo-dawnej stolicy Hiszpanii.Zwiedzanie Muzeum El Greco, Katedry pw.NajświĘtszej Marii Panny, która uważana jest za najbardziej hiszpańską i najbardziej gotycką, a jednocześnie trzecią pod względem ważności w Hiszpanii po katedrach w Burgos i Walencji.Zwiedzanie miasta z przewodnikiem.Przejazd do Kordoby.Zwiedzanie perełki sztuki mauretańskiej- meczeto-katedry zw.La Mezquitą, która wpisana jest na światową listę UNESCO. Spacer z przewodnikiem po dzielnicy żydowskiej. Przejazd na nocleg w Sewilli. Obiadokolacja.

7 dzień- Śniadanie.Zwiedzanie stolicy Andaluzji -Sewilli z przewodnikiem. Miasta flamenco, sangrii i wiecznie świecącego słońca.W programie: Plac Hiszpański, Katedra Najświętszej Marii Panny z grobem Krzysztofa Kolumba, La Giralda(symbol miasta), Alkazar (Pałac Królewski),Park Marii Luizy,Toro del Oro ( Złota Wieża),Pomnik Carmen, Metropol Parasol.Obiadokolacja.Nocleg.

8 dzień- Śniadanie.Przejazd do Jerez de la Frontera- zwiedzanie winiarni połączone z degustacją.Następnie Kadyks-najstarsze miasto Europy zachodniej.Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Stare Miasto, Katedra,Wieża Tavira,Teatr Rzymski- najstarszy na Półwyspie Iberyjskim i drugi najstarszy w całym Cesarstwie Rzymskim.Powrót do Sewilli.Obiadokolacja.Nocleg.

9 dzień-Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Lizbony- stolicy Portugalii. Zakwaterowanie w hotelu.Następnie spacer uliczkami Alfamy-jednej z najstarszych dzielnic miasta.Wieczorna kolacja przy muzyce Fado ( symbol Portugalii). Nocleg.

10 dzień-Śniadanie.Całodniowe zwiedzanie stolicy z przewodnikiem lokalnym.W programie: Klasztor Hieronimitów,Torre de Belem( średniowieczna twierdza obronna), Dzielnica Wielkich Odkryć Geograficznych, Katedra Se- najstarsza w Lizbonie, główna ulica handlowa-Rua da Prata, Plac Miejski ( Praca do Comercio). Przejazd tramwajem nr 28-jedna z wizytówek Lizbony, a małe, zółte wagoniki przedstawiające ten tramwaj znaleźć można na wielu pamiątkach ze stolicy Portugalii. Przejażdżka żółtym tramwajem nr 28, to punkt obowiązkowy podczas zwiedzania Lizbony. Stary tramwaj przejeżdża przez najciekawsze dzielnicy Lizbony – Alfamę, Baixe, Chiado lub Bairro Alto.Obiadokolacja.Nocleg.

11 dzień- Śniadanie.Wykwaterowanie. Przejazd na najbardziej wysunięty na zachód punkt Europy- Przylądek Roca (Cabo da Roca). Następnie Sintra-„Perła w koronie Portugalii”, tak najczęściej określana przez Portugalczyków. Sintra dla Portugalczyków jest tym czym dla nas Zamek na Wawelu czy Krupówki w Zakopanem. Miejscem, które musi odwiedzić każdy przynajmniej jeden raz. Dlaczego? Sintra to jedno z najpiękniejszych miejsc w Portugalii. Nazare- senna wioska rybaków i surferów, słynąca z jednej z najlepszych plaż w Europie i najwyższych fal ( 29 metrów). Położona na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego.Przejazd na nocleg.Obiadokolacja.

12 dzień-Śniadanie.Wykwaterowanie.Zwiedzanie Fatimy-jednego z najważniejszych sanktuariów maryjnych w Europie i na świecie.Przejazd do Porto.Rejs statkiem po Duero.Obiadokolacja.Nocleg.

13 dzień-Śniadanie.Całodzienne zwiedzanie Porto z przewodnikiem lokalnym, wizyta w winiarni.Zwiedzanie i degustacja najsłynniejszego trunku-Porto.Obiadokolacja.Nocleg.

14 dzień-Śniadanie.Przejazd w kierunku Barcelony.Obiadokolacja.Nocleg.

15 dzień -Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Cannes.Krótki spacer po mieście filmowym.Przejazd na nocleg.Obiadokolacja.

16 dzień -Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Polski.Powrót w godzinach nocnych.

Cena 3450 zł zawiera:
transport autokarem
15 noclegów
15 obiadokolacji
15 śniadań
opiekę pilota
ubezpieczenie NNW i KL
obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera: przewodników lokalnych, biletów wstępu, audioguide, kolacji regionalnych, opłat klimatycznych- ok.250 euro płatne u pilota w autokarze.


1

1 dzień

Wyjazd z Łodzi o godz. 2.00 z Dworca Łódź-Kaliska (k.Lidla). Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch w okolice Geniu. Obiadokolacja. Nocleg.
2

2 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd wzdłuż Lazurowego Wybrzeża do Hiszpanii na wybrzeże Costa Brava do Lloret de Mar. Obiadokolacja. Nocleg.
3

3 dzień

Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Obiadokolacja. Przejazd do Barcelony na wieczorny pokaz słynnych magicznych fontann.Nocleg.
4

4 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie.Całodzienna do Barcelony-stolicy Katalonii. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Kościół Sagrada Familia ( we wnętrz), Park Guell, Stadion FB Barcelona z zewnątrz. Przejazd do portu, dzielnica gotycka z katedrą św. Eulalii. Przejazd do hotelu w Madrycie.Obiadokolacja. Nocleg.
5

5 dzień

Śniadanie. Przejazd do Madrytu-zwiedzanie stolicy Hiszpanii z przewodnikiem lokalnym: Pałac Królewski( z zewnątrz), Plac Hiszpański z pomnikiem Cervantesa,Plaza Mayor, Muzeum Prado- największe zbiory malarstwa hiszpańskiego(zwiedzanie). Obiadokolacja.Nocleg.
6

6 dzień

Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Toledo-dawnej stolicy Hiszpanii.Zwiedzanie Muzeum El Greco, Katedry pw. Najświętszej Marii Panny, która uważana jest za najbardziej hiszpańską i najbardziej gotycką, a jednocześnie trzecią pod względem ważności w Hiszpanii po katedrach w Burgos i Walencji.Zwiedzanie miasta z przewodnikiem.Przejazd do Kordoby.Zwiedzanie perełki sztuki mauretańskiej- meczeto- katedry zw.La Mezquitą, która wpisana jest na światową listę UNESCO. Spacer z przewodnikiem po dzielnicy żydowskiej. Przejazd na nocleg w Sewilli. Obiadokolacja.
7

7 dzień

Śniadanie.Zwiedzanie stolicy Andaluzji -Sewilli z przewodnikiem. Miasta flamenco, sangrii i wiecznie świecącego słońca.W programie: Plac Hiszpański, Katedra Najświętszej Marii Panny z grobem Krzysztofa Kolumba, La Giralda(symbol miasta), Alkazar (Pałac Królewski),Park Marii Luizy,Toro del Oro ( Złota Wieża),Pomnik Carmen, Metropol Parasol.Obiadokolacja.Nocleg.
8

8 dzień

Śniadanie.Przejazd do Jerez de la Frontera- zwiedzanie winiarni połączone z degustacją.Następnie Kadyks-najstarsze miasto Europy zachodniej.Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Stare Miasto, Katedra,Wieża Tavira,Teatr Rzymski- najstarszy na Półwyspie Iberyjskim i drugi najstarszy w całym Cesarstwie Rzymskim.Powrót do Sewilli.Obiadokolacja.Nocleg.
9

9 dzień

Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Lizbony- stolicy Portugalii. Zakwaterowanie w hotelu.Następnie spacer uliczkami Alfamy- jednej z najstarszych dzielnic miasta.Wieczorna kolacja przy muzyce Fado ( symbol Portugalii). Nocleg.
10

10 dzień

Śniadanie.Całodniowe zwiedzanie stolicy z przewodnikiem lokalnym.W programie: Klasztor Hieronimitów,Torre de Belem( średniowieczna twierdza obronna), Dzielnica Wielkich Odkryć Geograficznych, Katedra Se- najstarsza w Lizbonie, główna ulica handlowa- Rua da Prata, Plac Miejski ( Praca do Comercio). Przejazd tramwajem nr 28-jedna z wizytówek Lizbony, a małe, żółte wagoniki przedstawiające ten tramwaj znaleźć można na wielu pamiątkach ze stolicy Portugalii. Przejażdżka żółtym tramwajem nr 28, to punkt obowiązkowy podczas zwiedzania Lizbony. Stary tramwaj przejeżdża przez najciekawsze dzielnicy Lizbony – Alfamę, Baixe, Chiado lub Bairro Alto.Obiadokolacja.Nocleg.
11

11 dzień

Śniadanie.Wykwaterowanie. Przejazd na najbardziej wysunięty na zachód punkt Europy- Przylądek Roca (Cabo da Roca). Następnie Sintra-„Perła w koronie Portugalii”, tak najczęściej określana przez Portugalczyków. Sintra dla Portugalczyków jest tym czym dla nas Zamek na Wawelu czy Krupówki w Zakopanem. Miejscem, które musi odwiedzić każdy przynajmniej jeden raz. Dlaczego? Sintra to jedno z najpiękniejszych miejsc w Portugalii. Nazare- senna wioska rybaków i surferów, słynąca z jednej z najlepszych plaż w Europie i najwyższych fal ( 29 metrów). Położona na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego.Przejazd na nocleg.Obiadokolacja.
12

12 dzień

Śniadanie.Wykwaterowanie.Zwiedzanie Fatimy-jednego z najważniejszych sanktuariów maryjnych w Europie i na świecie.Przejazd do Porto.Rejs statkiem po Duero.Obiadokolacja.Nocleg.
13

13 dzień

Śniadanie.Całodzienne zwiedzanie Porto z przewodnikiem lokalnym, wizyta w winiarni.Zwiedzanie i degustacja najsłynniejszego trunku-Porto.Obiadokolacja.Nocleg.
14

14 dzień

Śniadanie.Przejazd w kierunku Barcelony.Obiadokolacja.Nocleg.
15

15 dzień

Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Cannes.Krótki spacer po mieście filmowym.Przejazd na nocleg.Obiadokolacja.
16

16 dzień

Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd do Polski.Powrót w godzinach nocnych.