Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Holandia – kraj tulipanów

Termin: 19-23.04.2020r.

 

Cena wycieczki 1510zł zawiera:

 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • 4 noclegi
 • 4 śniadania
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera: biletów wstępu, przewodników,rejsu statkiem  oraz zestawów słuchawkowych, łącznie ok. 140 EUR.

Uwaga: 

W takcie wyjazdu nie ma obiadokolacji, gdyż znacznie podniosłoby to cenę. Każdego dnia przewidziana jest przerwa na posiłek we własnym zakresie.


1

Dzień 1:

Wyjazd z Polski o godz.6.00. Przejazd przez Niemcy w ok. Amsterdamu. Nocleg.
2

Dzień 2:

Śniadanie. Przejazd do Kinderdijk - niewielkie miasteczko słynące z najpiękniejszych w kraju kompleksu 19 wiatraków, wpisanymi na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Przejazd do Rotterdamu – panorama miasta ze 185 m wieży Euromast (przy dobrej pogodzie), Waterstad z Overblaak Development (jedno z najciekawszych osiągnięć architektonicznych miasta zakładające, że wszystkie domy mają wyglądać jak drzewa, dając wrażenie miejskiego lasu w samym środku miasta).Czas na zakupy w Markthal. Na koniec wizyta w mieście sera - Goudzie. Spacer po mieście, wizyta w jednym ze sklepów oferujących tradycyjny wyrób regionalny czyli - ser. Nocleg.
3

Dzień 3:

Śniadanie. Wizyta w Parku Keukenhof (Lisse) - oszałamiający kalejdoskop barw i zapachów w największym ogrodzie kwiatowym na świecie. Krótki pobyt w najstarszym uniwersyteckim mieście Holandii Lejdzie ze średniowieczna zabudową, miejsce urodzin Rembranta. Przejazd do stolicy administracyjnej Holandii -Hagi (Kompleks budynków Parlamentu, Pałace Królewskie, Pałac Pokoju-siedziba Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości). Powrót na nocleg.
4

Dzień 4:

Śniadanie. Przejazd do Amsterdamu – Wizyta w dzielnicy muzeów - zwiedzanie Muzeum Van Gogha (indywidualne). Następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem (Plac Dam z Pałacem Królewskim, Katedrą protestancką, Dzielnica Czerwonych Latarni , rejs statkiem po kanałach). Czas wolny. Powrót na nocleg.
5

Dzień 5:

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Polski po drodze zwiedzanie największego zamku holenderskiego zbudowanego w XIV wieku dla rodziny de Haar - posiadającego 200 pokoi i 30 łazienek (Haarzuilens). Powrót do Polski w godzinach porannych następnego dnia.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
 • Czas odjazdu

  wyjazd o godzinie 6.00, powrót w godzinach porannych następnego dnia