Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

TERMIN:19-24.04.2021r.

PROGRAM:

1 dzień- Wyjazd z Polski o godz.6.00.Przejazd przez Niemcy w ok. Amsterdamu.Nocleg.

2 dzień-Śniadanie. Przejazd do Kinderdijk– niewielkie miasteczko słynące z najpiękniejszych w kraju kompleksu 19 wiatraków, wpisanymi na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO . Przejazd do Rottedamu – panorama miasta ze 185 m wieży Euromast ( przy dobrej pogodzie), Waterstad z Overblaak Development (jednyo z najciekawszych osiągnięć architektonicznych miasta zakładające , że wszystkie domy mają wyglądać jak drzewa, dając wrażenie miejskiego lasu w samym środku miasta). Czas na zakupy w Markthal. Na koniec wizyta w mieście sera-Goudzie. Spacer po mieście, wizyta w jednym ze sklepów oferujących tradycyjny wyrób regionalny czyli-ser. Nocleg.

3 dzień- Śniadanie. Wizyta w Parku Keukenhof ( Lisse) -oszałamiający kalejdoskop barw i zapachów w największym ogrodzie kwiatowym na świecie.Krótki pobyt w najstarszym uniwersyteckim mieście Holandii Lejdzie ze średniowieczna zabudową, miejsce urodzin Rembrandta. Przejazd do stolicy administracyjnej Holandii-Hagi ( Kompleks budynków Parlamentu,Pałace Królewskie, Pałac Pokoju-siedziba Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości). Powrót na nocleg.

4 dzień- Śniadanie. Zwiedzanie największego zamku holenderskiego zbudowanego w XIV wieku dla rodziny de Haar -posiadającego 200 pokoi i 30 łazienek(Haarzuilens ). Przejazd do Fryzji-pónocnej części Holandii

5 dzień- Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Amsterdamu – Wizyta w dzielnicy muzeów- zwiedzanie Muzeum Van Gogha( indywidualne). Następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem( Plac Dam z Pałacem Królewskim, Katedrą protestancką, Dzielnica Czerwonych Latarni , rejs statkiem po kanałach ). Czas wolny. Wyjazd do Polski ok. godz 20.00.Przyjazd następnego dnia w godzinach porannych.

Cena wycieczki 1400 zł zawiera:

 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • 4 noclegi
 • 4 śniadania
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera :biletów wstępu, przewodników,rejsu statkiem oraz zestawów słuchawkowych, łącznie ok. 110 EUR.

 


1

Dzień 1:

Wyjazd z Polski o godz.6.00.Przejazd przez Niemcy w ok. Amsterdamu.Nocleg.
2

Dzień 2:

Śniadanie. Przejazd do Kinderdijk- niewielkie miasteczko słynące z najpiękniejszych w kraju kompleksu 19 wiatraków, wpisanymi na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO . Przejazd do Rotterdamu – panorama miasta ze 185 m wieży Euromast ( przy dobrej pogodzie), Waterstad z Overblaak Development (jednyo z najciekawszych osiągnięć architektonicznych miasta zakładające , że wszystkie domy mają wyglądać jak drzewa, dając wrażenie miejskiego lasu w samym środku miasta). Czas na zakupy w Markthall. Na koniec wizyta w mieście sera-Goudzie. Spacer po mieście, wizyta w jednym ze sklepów oferujących tradycyjny wyrób regionalny czyli-ser. Nocleg.
3

Dzień 3:

Śniadanie. Wizyta w Parku Keukenhof ( Lisse) -oszałamiający kalejdoskop barw i zapachów w największym ogrodzie kwiatowym na świecie.Krótki pobyt w najstarszym uniwersyteckim mieście Holandii Lejdzie ze średniowieczna zabudową, miejsce urodzin Rembrandta. Przejazd do stolicy administracyjnej Holandii-Hagi ( Kompleks budynków Parlamentu,Pałace Królewskie, Pałac Pokoju-siedziba Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości). Powrót na nocleg.
4

Dzień 4:

.Śniadanie. Zwiedzanie największego zamku holenderskiego zbudowanego w XIV wieku dla rodziny de Haar -posiadającego 200 pokoi i 30 łazienek(Haarzuilens ). Przejazd do Fryzji- północnej części Holandii
5

Dzień 5:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Amsterdamu – Wizyta w dzielnicy muzeów- zwiedzanie Muzeum Van Gogha( indywidualne). Następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem( Plac Dam z Pałacem Królewskim, Katedrą protestancką, Dzielnica Czerwonych Latarni , rejs statkiem po kanałach ). Czas wolny. Wyjazd do Polski ok. godz 20.00.Przyjazd następnego dnia w godzinach porannych.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  09.00