Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Termin: 28-29.11.2020r.

Program:

Wyjazd o godz.05.00.Przejazd do Berlina.Krótki spacer połączony z objazdem miasta w towarzystwie przewodnika lokalnego- Aleksanderplatz, wieża telewizyjna (z zewnątrz), Unter den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag (z zewnątrz), Europa Center, Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma. Pobyt na jarmarku bożonarodzeniowym na Gendarmenmarkt, który uważany jest za najpiękniejszy i najbardziej popularny w Berlinie.Choć jarmarki odbywają się prawie na wszystkich placach stolicy Niemiec.Te najbardziej popularne odbywają się także na Aleksanderplatz oraz Czerwonym Rynku.Wszystkie trzy najważniejsze jarmarki zlokalizowane są koło siebie.

Wyjazd w drogę powrotna do Polski.Przyjazd w godzinach nocno/porannych.

Cena 230 zł zawiera:

 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera: przewodnika lokalnego- 15 euro płatne u pilota autokarze.


1

1 dzień

Wyjazd o godz.05.00.Przejazd do Berlina.Krótki spacer połączony z objazdem miasta w towarzystwie przewodnika lokalnego- Aleksanderplatz, wieża telewizyjna (z zewnątrz), Unter den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag (z zewnątrz), Europa Center, Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma. Pobyt na jarmarku bożonarodzeniowym na Gendarmenmarkt, który uważany jest za najpiękniejszy i najbardziej popularny w Berlinie.Choć jarmarki odbywają się prawie na wszystkich placach stolicy Niemiec.Te najbardziej popularne odbywają się także na Aleksanderplatz oraz Czerwonym Rynku.Wszystkie trzy najważniejsze jarmarki zlokalizowane są koło siebie. Wyjazd w drogę powrotna do Polski ok.21.00
2

2 dzień

Przyjazd w godzinach nocno/porannych.

2 dni
28.11.2020r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Łódź, Konin, Poznań
 • Czas odjazdu

  05.00
 • Return Time

  04.00