Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com
Do słynnego miasteczka nad Wisłą zawsze warto pojechać- niezależnie od pory roku. Dzieje się tak, ponieważ za każdym razem zaskakuje nas czymś zupełnie innym. To piękne, urokliwe i klimatyczne miasteczko chyba … nie daje się nie lubić. Jest idealne na krótki wypad od wielkomiejskiego chaosu i pędu. Zaprasza nas i otula dziesiątkami małych, cichych uliczek, ciekawych restauracji i atrakcjami turystycznymi, których jest tu naprawdę sporo.
Program:
Wyjazd o godz. 06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska(k. Lidla). Przejazd do Puław- miasta położonego nad rzeką Wisłą, zwanego kiedyś „Polskimi Atenami”. Niegdyś stanowiło własność rodziny Czartoryskich, po których zachowały się liczne pamiątki, np.: pałac i otaczający go park. Krótki spacer po parku , w którym zobaczymy min: Domek Gotycki, Żółty Domek, Świątynia Sybilli. Następnie wizyta w Kazimierzu Dolnym. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Rynek z malowniczymi kamieniczkami, Kościół Farny, Spichlerze, Stara Synagoga, klasztor ojców franciszkanów. Dla chętnych wejście na Górę Trzech Krzyży, skąd rozpościera się piękna panorama miasta i okolicy( w czasie wolnym).
Czas wolny na delektowanie się kawą i atmosferą małomiasteczkową.Powrót do Łodzi ok.22.00
Cena 95 zł zawiera:
·        Przejazd autokarem
·        Opiekę pilota
·        Ubezpieczenie NNW
·        Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
Cena nie zawiera: przewodnika lokalnego, biletów wstępu, ok.45 zł płatne u pilota w autokarze.
1 dzień
25.09.2021r.
  • Kraj

  • Czas odjazdu

    06.00
  • Return Time

    22.00