Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Ogród tulipanów w Keukenhof + Amsterdam 

Jedna z największych wiosennych atrakcji Holandii, co roku najpiękniejszy ogród świata jest odwiedzany przez ponad milion turystów ze wszystkich stron świata, którzy pragną podziwiać kwitnące tulipany.

Termin: 21-23.04.2023

Cena: 539 zł + 20 euro

Program wycieczki:

I dzień (piątek): Wyjazd z Łodzi (parking Leroy Merlin – Manufaktura, ul. Karskiego 5) w godzinach popołudniowych, przejazd nocny do Keukenhof. Przejazd przez miejscowości Konin – Poznań – Świebodzin – Świecko. Jeśli chcą Państwo wsiąść w jednej z tych miejscowości – prosimy uwzględnić to w zapytaniu formularzowym! 

II dzień (sobota): Przyjazd do KEUKENHOF w godzinach porannych, zwiedzanie ogrodu od godz. 8:00 – jednej z największych atrakcji Holandii. Ogród Keukenhof znajduje się w miejscowości Lisse, w odległości 40 km od Amsterdamu. Na obszarze około 32 ha będziemy podziwiać ponad 7 milionów kwiatów cebulowych, które są ręcznie zasadzane. Kwitną one przez okres 8-9 tygodni, gdzie wraz z otaczającymi je krzewami i wieloletnimi drzewami tworzą harmonijną i zapierającą dech w piersiach scenerię.

Spacerując po ogrodzie można podziwiać jednocześnie duży staw z pływającymi po nim łabędziami – jednego możemy być pewni, to tutaj najlepiej wita się wiosnę!

Następnie w godzinach południowych przejazd do centrum Amsterdamu – „Wenecji północy”, ponieważ to kanały niezaprzeczalnie kojarzą się z tym miastem.

Podczas spaceru po stolicy będziemy podziwiać: Plac Dam z Pałacem Królewskim, Bloemenmarkt (pływający targ kwiatowy), amsterdamskie mosty, Dzielnica Czerwonych Latarni. 

Po zwiedzaniu czas wolny lub możliwość skorzystania z muzealnych atrakcji.

Dodatkowo płatne: 

+20 euro – muzeum Van Gogha

+20 euro – godzinny rejs po kanałach

+20 euro – muzeum i browar Heineken’a – Heineken Experience

W późnych godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną – przejazd nocny.

III dzień (niedziela): Dojazd do Łodzi.


1

Dzień 1

Wyjazd z Łodzi o g. 16:00, przejazd przez miejscowości przelotowe. Transport nocny.
2

Dzień 2

Przyjazd do ogrodu tulipanów w Keukenhof w godzinach porannych. Zwiedzanie parku i podziwianie kwitnących roślin. Przejazd do Amsterdamu, zwiedzanie starego miasta i spacer po głównych atrakcjach. Muzea fakultatywne, czas wolny. Wyjazd z Amsterdamu w godzinach wieczornych, przejazd nocny.
3

Dzień 3

Powrót do Łodzi i wcześniejszych miejscowości w kolejności: Świecko - Świebodzin - Poznań - Konin.

  • Kraj

  • Skąd jedziemy

    Łódź - Konin - Poznań - Świebodzin - Świecko
  • Czas odjazdu

    16:00 - 18:00 - 19:30 - 21:00 - 22:30

Tour Location