Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

NA WSCHÓD OD KRAKOWA

Wiślica- Zalipie-Tarnów- Stary Sącz- Rytro-Piwniczna Zdrój- Brzesko

Termin: 10-11.07.2021r.

Program:

1 dzień-Wyjazd o 06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska. Przejazd do Wiślicy -Bazylika Kolegiacka Narodzenia Najświętszej Marii Panny -zwiedzanie podziemi ze słynną Płytą Orantów czyli XII- wieczną posadzkę z widocznymi postaciami, druga świątynia to XIII-wieczna budowla z dwu-wieżową fasadą. Bazylika posiada dwie nawy i zarazem jest najstarszym i największym dwunawowym kościołem w Polsce. Przejazd do Zalipia-najbarwniejszej wsi polskiej, która słynie z chat malowanych w kolorowe, kwiatowe wzory. Na turystów czeka Zagroda Felicji Curyłowej i Dom Malarek. Następnie przejazd do Tarnowa-spacer z przewodnikiem lokalnym po Starym Mieście (Ratusz, Bazylika Mniejsza (Katedra), Dom Mikołajowski, Bima Synagogi Starej ). Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.

2 dzień- Śniadanie,wykwaterowanie. Przejazd do Starego Sącza-zwiedzanie Klasztoru Sióstr Klarysek, w którym znajduje się grób św.Kingi, zabytkowy rynek, ołtarz papieski. Przejazd przez Rytro , do Piwnicznej Zdrój-krótki pobyt w jednym z uzdrowisk sądeckich:Pijalnia Artystyczna (wody mineralne), średniowieczny rynek. Powrót w drogę powrotna do Łodzi-po drodze postój w Brzesku-zwiedzanie Browaru Okocim. Powrót w późnych godzinach wieczornych, ok.21.00.

Cena 300 zł zawiera:
transport autokarem
opiekę pilota
1 nocleg
1 śniadanie
1 obiadokolację
ubezpieczenie NNW
Cena nie zawiera: biletów wstępu-ok.80 zł płatne u pilota w autokarze.


1

Dzień 1:

Wyjazd o 06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska. Przejazd do Wiślicy -Bazylika Kolegiacka Narodzenia Najświętszej Marii Panny -zwiedzanie podziemi ze słynną Płytą Orantów czyli XII- wieczną posadzkę z widocznymi postaciami, druga świątynia to XIII-wieczna budowla z dwu-wieżową fasadą. Bazylika posiada dwie nawy i zarazem jest najstarszym i największym dwunawowym kościołem w Polsce. Przejazd do Zalipia-najbarwniejszej wsi polskiej, która słynie z chat malowanych w kolorowe, kwiatowe wzory. Na turystów czeka Zagroda Felicji Curyłowej i Dom Malarek. Następnie przejazd do Tarnowa-spacer z przewodnikiem lokalnym po Starym Mieście (Ratusz, Bazylika Mniejsza (Katedra), Dom Mikołajowski, Bima Synagogi Starej ). Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.
2

Dzień 2:

Śniadanie,wykwaterowanie. Przejazd do Starego Sącza-zwiedzanie Klasztoru Sióstr Klarysek, w którym znajduje się grób św.Kingi, zabytkowy rynek, ołtarz papieski. Przejazd przez Rytro , do Piwnicznej Zdrój-krótki pobyt w jednym z uzdrowisk sądeckich:Pijalnia Artystyczna (wody mineralne), średniowieczny rynek. Powrót w drogę powrotna do Łodzi-po drodze postój w Brzesku-zwiedzanie Browaru Okocim. Powrót w późnych godzinach wieczornych, ok.21.00.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  21.00