Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com
                                                                            KOZŁÓWKA-NAŁĘCZÓW
Miejscowość Kozłówka znana w całej Europie ze znajdującego się tam Zespołu pałacowo – parkowego zwanego obecnie Muzeum Zamoyskich Za sprawą rodziny Zamoyskich przekształciła się w jedną z najbardziej reprezentacyjnych siedzib magnackich. Szczęście a może cud sprawił, że pałac w Kozłówce przetrwał najgorsze – II wojnę światową. Dzięki temu dziś możemy podziwiać magnackie sale w całej okazałości i choć na chwilę poczuć się jak gość hrabiego.
Nałęczów znane jest jako uzdrowisko kardiologiczne. Kuracjusze zachwycają się Parkiem Zdrojowym, Pałacem Małachowskich, Aleją Artystów, Chatą Żeromskiego czy Muzeum Bolesława Prusa.

Program:

Wyjazd o godz.05.00 z Dworca PKS Łódź- Kaliska( k. Lidla). Przejazd  Kozłówki- zwiedzanie jednego z najpiękniejszych  wnętrz pałacowych w Polsce. Indywidualny spacer po otaczającym parku. Następnie przejazd do Nałęczowa-spacer po uzdrowisku z przewodnikiem lokalnym. Zwiedzanie: Park Zdrojowy, Aleja Artystów, Muzeum Bolesława Prusa. Powrót do Łodzi ok. godz.22.00.

 

Cena 105 zł zawiera:

 • Przejazd autokarem
 • Opiekę pilota
 • Ubezpieczenie NNW
 • Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera: biletów wstępu, przewodników lokalnych, ok. 50  zł płatne u pilota w autokarze.

1 dzień
27.06.2020r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
 • Czas odjazdu

  wyjazd o godzinie 6.00, powrót w późnych godzinach wieczornych