Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Magazyn podróżniczy Travelist opublikował ranking 10 miejsc w Polsce, które trzeba odwiedzić w 2021 roku. Wśród propozycji nie zabrakło Bydgoszczy, która przez turystów nazywana jest polskim Amsterdamem. W rankingu „TOP 10 na 2021 – to trzeba zobaczyć” podkreśla się, że Bydgoszcz uplasowała się zaraz za Paryżem i tuż przed Rzymem.

Bydgoszcz to ogromny węzeł wodny z licznymi budowlami hydrotechnicznymi, z trzema głównymi ciekami wodnymi o łącznej długości ponad 100 km. Przez centrum miasta przepływa rzeka Brda wraz z wieloma kanałami, śluzami i jazami. Brda to raj dla wielu miłośników rekreacji i sportów wodnych. Po rzece i kanałach pływa wiele tramwajów wodnych,, kajaki, tratw,  jachty. Dlatego mówi się, że Bydgoszcz to Polska Wenecja i Amsterdam w jednym, miasto, które warto i trzeba odwiedzić.

Termin: 03.06.2023

Program:

Wyjazd o 07.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska (k. Lidla). Przejazd do Bydgoszczy. Zwiedzanie śródmieścia: Bazylika, Park Kochanowskiego z pomnikiem Łuczniczki, dzielnica muzyczna z Filharmonią, Park Kazimierza Wielkiego z fontanną Potop, secesja bydgoska. Przerwa na kawę. Ciąg  dalszy zwiedzania: Stary Rynek, spichrze, katedra bydgoska, Wyspa Młyńska. Rejs statkiem po Brdzie. Na zakończenie zwiedzanie Ostromecka zw. ”bydgoskim Wilanowem”, kompleksu pałacowo-parkowego, w którym znajduje się min. zabytkowa kolekcja fortepianów. Powrót do Łodzi ok. 21.30

 

Cena 170 zł zawiera:

 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Dodatkowo płatne + 70 zł: bilety wstępu, rejs, usługa przewodnika lokalnego – płatne u pilota w autokarze.

 

&nbsp

 

1 dzień
03.06.2023
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź-Kaliska
 • Czas odjazdu

  07.00
 • Return Time

  21.30