Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

SUWALSZCZYZNA-POLSKI BIEGUN ZIMNA
Augustów- Studzienicza- Wigry- Suwałki- Druskienniki-Biebrzański Park Narodowy( Goniądz, Twierdza Osowiec)

Termin: 01-04.09.2021r.

Program:

1 dzień-Wyjazd z Łodzi o godz.06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przyjazd do Studzienicznej-Sanktuarium Matki Bożej Studzienicznej, następnie przejazd do Augustowa- miasto na Pojezierzu Litewskim pośród Puszczy Augustowskiej, spacer po mieście. Przejazd
do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień- Śniadanie. Przejazd do Wigier- XVII w. zespół klasztorny zakonu kamedułów, zwiedzanie krypt kościelnych, apartamentów papieskich, wystawy kamedulskiej. Suwałki-– rodzinne miasto Marii Konopnickiej. W domu, w którym urodziła się poetka zorganizowano muzeum, zwiedzanie: Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła, konkatedra św. Aleksandra . Następnie Sejny- podominikański zespół kościoła i budynek klasztorny –to jedyna renesansowa budowla obronna w północno-wschodniej Polsce. Powrót na nocleg. Obiadokolacja.

3 dzień-Wczesne śniadanie. Wyjazd do Druskiennik-Jest to jedno z największych i najpopularniejszych kurortów uzdrowiskowych na Litwie oraz w tej części Europy położonym nad Niemnem. Najsłynniejszym jego punktem jest Lecznica Druskiennicka – profesjonalny zakład opieki zdrowotnej, który oferuje szereg licznych zabiegów. Zakład opieki zdrowotnej “Druskininkų Gydykla” to sanatorium z ponad stuletnim doświadczeniem. Spacer po uzdrowisku z przewodnikiem. Dla chętnych pobyt w Aquaparku. Powrót na nocleg. Obiadokolacja.

4 dzień- Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Goniądza- miejscowości położonej w samym centrum Biebrzańskiego Parku Narodowego. Punkt widokowy na bagna biebrzańskie. Następnie zwiedzanie Twierdzy Osowiec-która zasłynęła z faktu, iż nigdy nie została zdobyta. Powrót do Łodzi ok. godz.20.00.

Cena 620 zł zawiera:
• transport autokarem
• opiekę pilota
• 3 noclegi
• 3 obiadokolacje
• 3 śniadania
• ubezpieczenie NNW i KL
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:
• biletów wstępu, przewodników lokalnych- ok.50 zł płatne u pilota w autokarze
• wycieczki do Druskiennik ok.120 .zł( płatne przy zapisie)
• opłat za wstępy na Litwie ok.15 euro


1

Dzień 1:

Wyjazd z Łodzi o godz.06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przyjazd do Studzienicznej- Sanktuarium Matki Bożej Studzienicznej, następnie przejazd do Augustowa- miasto na Pojezierzu Litewskim pośród Puszczy Augustowskiej, spacer po mieście. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
2

Dzień 2:

Śniadanie. Przejazd do Wigier- XVII w. zespół klasztorny zakonu kamedułów, zwiedzanie krypt kościelnych, apartamentów papieskich, wystawy kamedulskiej. Suwałki-– rodzinne miasto Marii Konopnickiej. W domu, w którym urodziła się poetka zorganizowano muzeum, zwiedzanie: Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła, konkatedra św. Aleksandra . Następnie Sejny- podominikański zespół kościoła i budynek klasztorny –to jedyna renesansowa budowla obronna w północno-wschodniej Polsce. Powrót na nocleg. Obiadokolacja.
3

Dzień 3:

Wczesne śniadanie. Wyjazd do Druskiennik-Jest to jedno z największych i najpopularniejszych kurortów uzdrowiskowych na Litwie oraz w tej części Europy położonym nad Niemnem. Najsłynniejszym jego punktem jest Lecznica Druskiennicka – profesjonalny zakład opieki zdrowotnej, który oferuje szereg licznych zabiegów. Zakład opieki zdrowotnej “Druskininkų Gydykla” to sanatorium z ponad stuletnim doświadczeniem. Spacer po uzdrowisku z przewodnikiem. Dla chętnych pobyt w Aquaparku. Powrót na nocleg. Obiadokolacja.
4

Dzień 4:

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Goniądza- miejscowości położonej w samym centrum Biebrzańskiego Parku Narodowego. Punkt widokowy na bagna biebrzańskie. Następnie zwiedzanie Twierdzy Osowiec-która zasłynęła z faktu, iż nigdy nie została zdobyta. Powrót do Łodzi ok. godz.20.00.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  20.00