Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Spacer w chmurach i nie tylko…

Łódź-Wrocław- Stronie Śląskie- Kletno- Kłodzko- Złoty Stok-Dolni Morava( Czechy)

Termin: 03-05.07.2020r.

Cena 590 zł zawiera:

 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • 2 obiadokolację
 • 2 nocleg
 • 2 śniadanie
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: dorośli-280 zł, dzieci do lat 12- 220

Uwaga: W przypadku zmiany przepisów dotyczących przewozu osób( ilość osób w autokarze), cena ulegnie obniżeniu( z wyjątkiem biletów wstępu).


1

1 dzień

Wyjazd z Dworca PKS Łódź-Kaliska o godz. 7.00.Przejazd do Wrocławia- indywidualne zwiedzanie jednej z największych atrakcji stolicy Dolnego Śląska-Afrykarium.Miejsca, które w 2017r. Znalazło się na liście siedmiu cudów świata zoologicznego, zajmując w rankingu czwartą pozycję. Zapewni nam niezwykłą podróż przez siedem regionów Afryki – Morze Czerwone, plażę nad Morzem Czerwonym, Wielkie Jeziora Afrykańskie, Kanał Mozambicki, Wschodnią Afrykę, Wybrzeże Namibii i dżunglę nad rzeką Kongo. Następnie zwiedzanie Hydropolis- Centrum Wiedzy o Wodzie.Jedno z nielicznych miejsc na świecie,a jedyne w Polsce, które ukazuje wodę z różnych, fascynujących perspektyw i znajduje się w zabytkowym, XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4000m². Następnie przejazd w ok.Stronia Śląskiego.Zakwaterowanie.Obiadokolacja.Nocleg.  
2

2 dzień

2 dzień- Śniadanie.Całodzienna wycieczka po okolicy.Kletno- zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej- najdłuższej jaskini sudeckiej i jednej z najdłuższych w Polsce.Panuje w niej stała temperatura- 6 stopni Celsjusza.Następnie przejazd do Kłodzka-miasta nad Nysa Kłodzką, zwanego bramą do Kotliny Kłodzkiej.Zwiedzanie Twierdzy Kłodzko(XVII w.) , spacer po mieście( w tym słynny most zwany Małym Mostem Karola). Przejazd do Złotego Stoku- miasteczka słynącego z wydobycia złota-zwiedzanie kopalni złota.Powrót na nocleg.Obiadokolacja.
3

3 dzień

3 dzień-Śniadanie, wykwaterowanie.Przejazd do Czech, do miejscowości Dolni Moravy, gdzie znajduje się wieża widokowa,która nie jest zwyczajnym punktem widokowym, ale prawdziwa podniebną przygodą.Licząca przeszło 700 metrów długości ścieżka w chmurach na Dolni Moravie "wije się" na wysokości 1116 m n.p.m. Konstrukcja nawiązuje do lotu ćmy, który jest fantastycznie chaotyczny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.Przyjazd do Łodzi w godzinach wieczornych.

3 dni
03- 05.07.2020r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź- Kaliska
 • Czas odjazdu

  07.00