Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Wrocław- Stronie Śląskie- Kletno- Kłodzko- Złoty Stok-Dolni Morava( Czechy)

Termin: 25-27.06.2021r.

Program:

1 dzień– Wyjazd z Dworca PKS Łódź-Kaliska o godz. 7.00.Przejazd do Wrocławia– indywidualne zwiedzanie jednej z największych atrakcji stolicy Dolnego Śląska- Afrykarium. Miejsca, które w 2017r. znalazło się na liście siedmiu cudów świata zoologicznego, zajmując w rankingu czwartą pozycję. Zapewni nam niezwykłą podróż przez siedem regionów Afryki – Morze Czerwone, plażę nad Morzem Czerwonym, Wielkie Jeziora Afrykańskie, Kanał Mozambicki, Wschodnią Afrykę, Wybrzeże Namibii i dżunglę nad rzeką Kongo. Następnie zwiedzanie Hydropolis- Centrum Wiedzy o Wodzie. Jedno z nielicznych miejsc na świecie,a jedyne w Polsce, które ukazuje wodę z różnych, fascynujących perspektyw i znajduje się w zabytkowym, XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4000m².Następnie przejazd w ok.Stronia Śląskiego. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.Nocleg.

2 dzień- Śniadanie.Całodzienna wycieczka po okolicy. Kletno– zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziejnajdłuższej jaskini sudeckiej i jednej z najdłuższych w Polsce.Panuje w niej stała temperatura- 6 stopni Celsjusza.Następnie przejazd do Kłodzkamiasta nad Nysa Kłodzką, zwanego bramą do Kotliny Kłodzkiej.Zwiedzanie Twierdzy Kłodzko (XVII w.), spacer po mieście (w tym słynny most zwany Małym Mostem Karola). Przejazd do Złotego Stoku- miasteczka słynącego z wydobycia złota-zwiedzanie kopalni złota.Powrót na nocleg.Obiadokolacja.

3 dzień-Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Czech, do miejscowości Dolni Moravy, gdzie znajduje się wieża widokowa,która nie jest zwyczajnym punktem widokowym, ale prawdziwa podniebną przygodą.Licząca przeszło 700 metrów długości ścieżka w chmurach na Dolni Moravie „wije się” na wysokości 1116 m n.p.m. Konstrukcja nawiązuje do lotu ćmy, który jest fantastycznie chaotyczny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.Przyjazd do Łodzi ok.20.00.

Cena 475 zł zawiera:

 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • 2 obiadokolację
 • 2 nocleg
 • 2 śniadanie
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów-ok.280 zł dorośli, dzieci do lat 12- 220 zł płatne u pilota w autokarze.


1

1 dzień

Wyjazd z Dworca PKS Łódź-Kaliska o godz. 7.00.Przejazd do Wrocławia- indywidualne zwiedzanie jednej z największych atrakcji stolicy Dolnego Śląska- Afrykarium. Miejsca, które w 2017r. znalazło się na liście siedmiu cudów świata zoologicznego, zajmując w rankingu czwartą pozycję. Zapewni nam niezwykłą podróż przez siedem regionów Afryki – Morze Czerwone, plażę nad Morzem Czerwonym, Wielkie Jeziora Afrykańskie, Kanał Mozambicki, Wschodnią Afrykę, Wybrzeże Namibii i dżunglę nad rzeką Kongo. Następnie zwiedzanie Hydropolis- Centrum Wiedzy o Wodzie. Jedno z nielicznych miejsc na świecie,a jedyne w Polsce, które ukazuje wodę z różnych, fascynujących perspektyw i znajduje się w zabytkowym, XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4000m².Następnie przejazd w ok.Stronia Śląskiego. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.Nocleg.
2

2 dzień

Śniadanie.Całodzienna wycieczka po okolicy. Kletno- zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej- najdłuższej jaskini sudeckiej i jednej z najdłuższych w Polsce.Panuje w niej stała temperatura- 6 stopni Celsjusza.Następnie przejazd do Kłodzka-miasta nad Nysa Kłodzką, zwanego bramą do Kotliny Kłodzkiej.Zwiedzanie Twierdzy Kłodzko (XVII w.), spacer po mieście (w tym słynny most zwany Małym Mostem Karola). Przejazd do Złotego Stoku- miasteczka słynącego z wydobycia złota-zwiedzanie kopalni złota.Powrót na nocleg.Obiadokolacja.
3

3 dzień

-Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Czech, do miejscowości Dolni Moravy, gdzie znajduje się wieża widokowa,która nie jest zwyczajnym punktem widokowym, ale prawdziwa podniebną przygodą.Licząca przeszło 700 metrów długości ścieżka w chmurach na Dolni Moravie "wije się" na wysokości 1116 m n.p.m. Konstrukcja nawiązuje do lotu ćmy, który jest fantastycznie chaotyczny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.Przyjazd do Łodzi ok.20.00.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź- Kaliska
 • Czas odjazdu

  07.00