Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

                                          Dębno Podhalańskie-Niedzica-Czorsztyn-Spływ Dunajcem-Szczawnica-Wąwóz Homole

Program:

1 dzień- Wyjazd z Łodzi o godz.06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska(k. Lidla). Przejazd do Dębna Podhalańskiego. Zwiedzanie zabytkowego kościółka znajdującego się na liście UNESCO. Przejazd do Niedzicy– wizyta na zamku Dunajec pochodzącego z XIV, który góruje nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Następnie rejs po Jeziorze Czorsztyńskim do ruin zamku w Czorsztynie. Zwiedzanie. Przejazd na nocleg do Szczawnicy. Obiadokolacja.

2 dzień -Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Sromowców Wyżnych, gdzie rozpoczyna się spływ Dunajcem- jedna z największych atrakcji regionu. Przepłynięcie do Szczawnicy. Spacer po uzdrowisku. Przejazd do Wąwozu Homole,w którym największe wrażenie robi ogólne połączenie stromych, V-kształtnych ścian w kontraście do wartkiego nurtu potoku z licznymi głazami i kaskadami. Cały teren porośnięty jest lasem mieszanym, a dodatkowo niemal z każdego punktu na trasie widać łąki położone powyżej wąwozu. Wyjazd w drogę powrotną do Łodzi. Przyjazd ok.22.00.

Cena: 320 zł zawiera:

 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • 1 nocleg
 • 1obiadokolację
 • 1 śniadanie
 • ubezpieczenie NNW
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera : biletów wstępu, spływu Dunajcem, opłaty klimatycznej, przewodników lokalnych – ok.120 zł płatne u pilota w autokarze.


1

1 dzień

Wyjazd z Łodzi o godz.06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska(k. Lidla). Przejazd do Dębna Podhalańskiego. Zwiedzanie zabytkowego kościółka znajdującego się na liście UNESCO. Przejazd do Niedzicy- wizyta na zamku Dunajec pochodzącego z XIV, który góruje nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Następnie rejs po Jeziorze Czorsztyńskim do ruin zamku w Czorsztynie. Zwiedzanie. Przejazd na nocleg do Szczawnicy. Obiadokolacja.
2

2 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Sromowców Wyżnych, gdzie rozpoczyna się spływ Dunajcem- jedna z największych atrakcji regionu. Przepłynięcie do Szczawnicy. Spacer po uzdrowisku. Przejazd do Wąwozu Homole,w którym największe wrażenie robi ogólne połączenie stromych, V-kształtnych ścian w kontraście do wartkiego nurtu potoku z licznymi głazami i kaskadami. Cały teren porośnięty jest lasem mieszanym, a dodatkowo niemal z każdego punktu na trasie widać łąki położone powyżej wąwozu. Wyjazd w drogę powrotną do Łodzi. Przyjazd ok.22.00

1 dzień
12.06.2021r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź-Kaliska
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  22.00