Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Święto wina
Międzyrzecz- Świebodzin-Zielona Góra
Winobranie to największe święto wina w Polsce odbywające się co roku w pierwszej połowie września. Wówczas władzę nad miastem przejmuje Bachus – bóg wina. Zielona Góra staje się sceną pełną atrakcji, takich jak: koncerty, zabawy plenerowe, zawody sportowe oraz wydarzenia kulturalne.

Termin: 03-04.09.2022r.

Program:
1 dzień-Wyjazd o godz. 06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przejazd do Międzyrzecza-zwiedzanie podziemi Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego (MRU), które są cennym zabytkiem sztuki fortyfikacyjnej XX w. i atrakcyjnym obiektem turystycznym regionu lubuskiego, jako największe w Europie pozostałości fortyfikacji. Przejazd do Świebodzina- rzeźba Jezusa Chrystusa, jako Króla Wszechświata, nawiązująca do pomnika Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. Przejazd do Zielonej Góry. Wizyta w jednej z winnic połączona z degustacją win lokalnych. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.
2 dzień –Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Zielonej Góry z przewodnikiem lokalnym: Palmiarnia, Park Winny, Pomnik Bachusa, spacer uliczkami Starego Miasta, Konkatedra pw .św. Jadwigi Śląskiej. Udział w Święcie Wina, które rokrocznie odbywa się w mieście, przyciągając miłośników i znawców win. Powrót do Łodzi ok. godz.20.00.
Cena dla grupy 40-45 osób-328 zł
dla grupy powyżej 45 osób-316 zł
zawiera:
• transport autokarem
• opiekę pilota
• 1 nocleg
• 1 śniadanie
• 1 obiadokolację
• Ubezpieczenie NNW
• Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
Cena nie zawiera: biletów wstępu, przewodników lokalnych ok.70 zł płatne u pilota w autokarze.


1

1 dzień

Wyjazd o godz. 06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przejazd do Międzyrzecza-zwiedzanie podziemi Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego (MRU), które są cennym zabytkiem sztuki fortyfikacyjnej XX w. i atrakcyjnym obiektem turystycznym regionu lubuskiego, jako największe w Europie pozostałości fortyfikacji. Przejazd do Świebodzina- rzeźba Jezusa Chrystusa, jako Króla Wszechświata, nawiązująca do pomnika Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. Przejazd do Zielonej Góry. Wizyta w jednej z winnic połączona z degustacją win lokalnych. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.
2

2 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Zielonej Góry z przewodnikiem lokalnym: Palmiarnia, Park Winny, Pomnik Bachusa, spacer uliczkami Starego Miasta, Konkatedra pw .św. Jadwigi Śląskiej. Udział w Święcie Wina, które rokrocznie odbywa się w mieście, przyciągając miłośników i znawców win. Powrót do Łodzi ok. godz.20.00.

2 dni
03.09.2022r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź -Kaliska k.Lidla
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  20.00