Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

ŚWIĘTO WINA W ZIELONEJ GÓRZE
Międzyrzecz- Świebodzin-Zielona Góra

Termin: początek wrzesień

Program:

1 dzień-Wyjazd o godz. 07.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przejazd do Międzyrzecza-zwiedzanie podziemi Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego (MRU), które są cennym zabytkiem sztuki fortyfikacyjnej XX w. i atrakcyjnym obiektem turystycznym regionu lubuskiego, jako największe w Europie pozostałości fortyfikacji. Przejazd do Świebodzina- rzeźba Jezusa Chrystusa, jako Króla Wszechświata, nawiązująca do pomnika Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. Przejazd do Zielonej Góry. Wizyta w jednej z winnic połączona z degustacją win lokalnych. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.

2 dzień –Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Zielonej Góry z przewodnikiem lokalnym: Palmiarnia, Park Winny, Pomnik Bachusa, spacer uliczkami Starego Miasta, Konkatedra pw .św. Jadwigi Śląskiej Udział w Święcie Wina, które rokrocznie odbywa się w mieście, przyciągając miłośników i znawców win. Powrót do Łodzi ok. godz.20.00.

Cena : 376 zł zawiera:
• transport autokarem
• opiekę pilota
• 1 nocleg
• 1 śniadanie
• 1 obiadokolację
• Ubezpieczenie NNW
Cena nie zawiera: biletów wstępu, przewodników lokalnych ok.60 zł płatne u pilota w autokarze.


1

1 dzień

Wyjazd o godz. 07.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przejazd do Międzyrzecza-zwiedzanie podziemi Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego (MRU), które są cennym zabytkiem sztuki fortyfikacyjnej XX w. i atrakcyjnym obiektem turystycznym regionu lubuskiego, jako największe w Europie pozostałości fortyfikacji. Przejazd do Świebodzina- rzeźba Jezusa Chrystusa, jako Króla Wszechświata, nawiązująca do pomnika Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. Przejazd do Zielonej Góry. Wizyta w jednej z winnic połączona z degustacją win lokalnych. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.
2

2 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Zielonej Góry z przewodnikiem lokalnym: Palmiarnia, Park Winny, Pomnik Bachusa, spacer uliczkami Starego Miasta, Konkatedra pw .św. Jadwigi Śląskiej Udział w Święcie Wina, które rokrocznie odbywa się w mieście, przyciągając miłośników i znawców win. Powrót do Łodzi ok. godz.20.00.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź- Kaliska
 • Czas odjazdu

  07.00
 • Return Time

  20.00