Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

SZLAK PAPIESKI
Kraków-Wadowice- Kalwaria Zebrzydowska-Lanckorona-Ludźmierz-Zakopane-Piekary Śląskie- Tarnowskie Góry
Termin:14-17.10.2021r.
Program:
1 dzień- Wyjazd o godz. 6.00 z Dworca PKS Łódź- Kaliska (k.Lidla). Przejazd do Krakowa, zwiedzanie miasta szlakiem Jana Pawła II:
– Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach
-Sanktuarium św.Jana Pawła II
– Cmentarz Rakowicki- groby rodziców Jana Pawła II.
Obiadokolacja, zakwaterowanie, pokoje 2,3, osobowe studio z łazienkami.

2 dzień- Śniadanie. Przejazd do Wadowic- miasta urodzin Jana Pawła II, wizyta w Muzeum Papieża, spacer po mieście, kremówka papieska. Następnie Kalwaria Zebrzydowska-wpisana na listę UNESCO. W drodze powrotnej postój w Lanckoronie malowniczym miasteczku, porównywalnym do Kazimierza Dolnego.Powrót na nocleg. Obiadokolacja.

3 dzień- Śniadanie, przejazd do Ludźmierza-Sanktuarium Matki Boskiej Ludźmierskiej. Następnie Sanktuarium na Krzeptówkach, czas wolny na Krupówkach. Powrót na nocleg do Krakowa. Obiadokolacja.

4 dzień- Śniadanie,wykwaterowanie. Wyjazd do Piekar Śląskich, wizyta w Sanktuarium, gdzie znajdują się relikwie Jana Pawła II. Przejazd do Tarnowskich Gór , wizyta w Sztolni Czarnego Pstrąga,wpisanej na Listę UNESCO.
Przyjazd do Łodzi ok. godz. 20.00.

Cena: 650 zł zawiera :
transport autokarem
opiekę pilota
3 noclegi
3śniadania
3 obiadokolacje
ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera: biletów wstępu i przewodników po wybranych obiektach ok.110 zł płatnych u pilota w autokarze.


1

Dzień 1:

Wyjazd o godz. 6.00 z Dworca PKS Łódź- Kaliska (k.Lidla). Przejazd do Krakowa, zwiedzanie miasta szlakiem Jana Pawła II: - Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach -Sanktuarium św.Jana Pawła II - Cmentarz Rakowicki- groby rodziców Jana Pawła II. Obiadokolacja, zakwaterowanie, pokoje 2,3, osobowe studio z łazienkami.
2

Dzień 2:

Śniadanie. Przejazd do Wadowic- miasta urodzin Jana Pawła II, wizyta w Muzeum Papieża, spacer po mieście, kremówka papieska. Następnie Kalwaria Zebrzydowska-wpisana na listę UNESCO. W drodze powrotnej postój w Lanckoronie malowniczym miasteczku, porównywalnym do Kazimierza Dolnego.Powrót na nocleg. Obiadokolacja.
3

Dzień 3:

Śniadanie, przejazd do Ludźmierza-Sanktuarium Matki Boskiej Ludźmierskiej. Następnie Sanktuarium na Krzeptówkach, czas wolny na Krupówkach. Powrót na nocleg do Krakowa. Obiadokolacja.
4

Dzień 4:

Śniadanie,wykwaterowanie. Wyjazd do Piekar Śląskich, wizyta w Sanktuarium, gdzie znajdują się relikwie Jana Pawła II. Przejazd do Tarnowskich Gór , wizyta w Sztolni Czarnego Pstrąga,wpisanej na Listę UNESCO. Przyjazd do Łodzi ok. godz. 20.00.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  20.00