Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com
 Nie trzeba jechać do Toskanii, by ujrzeć wysokie, równe filary winorośli i spróbować dobrze skomponowanych, ciekawych win!!! Podróż szlakiem wina i miodu – atrakcji, która powstała w 2007 r., a od kilku lat jest wielką dumą województwa lubuskiego. To jedyny region w Polsce, w którym enoturystyka rozwinęła się na tak wielką skalę – w sumie na szlaku znajduje ponad 40 obiektów
Program:
1 dzień-Wyjazd o godz. 07.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przejazd do Międzyrzecza-zwiedzanie podziemi Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego (MRU), które   są cennym zabytkiem sztuki fortyfikacyjnej XX w. i  atrakcyjnym obiektem turystycznym regionu lubuskiego, jako największe w Europie pozostałości fortyfikacji. Przejazd do Zielonej Góry. Zwiedzanie MUZEUM WINA to jedyna w Polsce ekspozycja stała ukazująca zarówno historię winiarstwa oraz zagadnienia związane z kulturą winiarską. Następnie wizyta w jednej z winnic połączona z degustacją win lokalnych. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.
2 dzień –Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Zielonej Góry z przewodnikiem lokalnym: Palmiarnia, Park Winny, Pomnik Bachusa, spacer uliczkami Starego Miasta, Konkatedra pw .św. Jadwigi Śląskiej Udział w Święcie Wina, które rokrocznie odbywa się  w mieście, przyciągając miłośników i znawców win. Powrót do Łodzi ok. godz.20.00.
Cena 299 zł zawiera:
 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • 1 nocleg
 • 1 śniadanie
 • 1 obiadokolację
 • Ubezpieczenie NNW
 • Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
Cena nie zawiera: biletów wstępu, przewodników lokalnych ok.70 zł płatne u pilota   w autokarze.

1

1 dzień

Wyjazd o godz. 07.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k. Lidla). Przejazd do Międzyrzecza-zwiedzanie podziemi Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego (MRU), które   są cennym zabytkiem sztuki fortyfikacyjnej XX w. i  atrakcyjnym obiektem turystycznym regionu lubuskiego, jako największe w Europie pozostałości fortyfikacji. Przejazd do Zielonej Góry. Zwiedzanie MUZEUM WINA to jedyna w Polsce ekspozycja stała ukazująca zarówno historię winiarstwa oraz zagadnienia związane z kulturą winiarską. Następnie wizyta w jednej z winnic połączona z degustacją win lokalnych. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.
2

2 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Zielonej Góry z przewodnikiem lokalnym: Palmiarnia, Park Winny, Pomnik Bachusa, spacer uliczkami Starego Miasta, Konkatedra pw .św. Jadwigi Śląskiej Udział w Święcie Wina, które rokrocznie odbywa się w mieście, przyciągając miłośników i znawców win. Powrót do Łodzi ok. godz.20.00.

2 dni
04-05.09.2021r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź-Kaliska
 • Czas odjazdu

  07.00
 • Return Time

  20.00