Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Termin: 01-04.05.2021r.

Program:

1 dzień- Wyjazd w godzinach porannych(ok. 4.00) Przejazd przez Austrię , w okolice najstarszej miejscowości Szwajcarii- Chur. Obiadokolacja.Nocleg.

2 dzień- Śniadanie.Przejazd do Zurychu-finansowej stolicy Szwajcarii. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym.W programie:spacer Bahnhofstrasse w kierunku Jeziora Zuryskiego, zwiedzanie Fraumünster – XIII-wiecznego kościoła ozdobionego witrażami Marca Chagalla ze scenami ze Starego Testamentu.Przejazd Neuhausen am Rheinfall. Zwiedzanie największego pod względem przepływu wody wodospadu w Europie znajdującego się na przełomowym odcinku rzeki Ren.Nazwanego przez Goethe „Źródłem oceanu”. Powrót do hotelu.Obiadokolacja.Nocleg.

3 dzień- Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd kolejką na trasie Chur-Tirano słynną Koleją Retycką. Po drodze krótka przerwa w St.Moritz-zimowej stolicy kraju,najstarszym i chyba najbardziej snobistycznym kurorcie zimowym na świecie. Dzięki dogodnemu położeniu słonecznych dni jest tu ponad 300 w roku, a liczba celebrytów i koronowanych głów (na czele z Monicą Celucci, Claudią Schiffer, Kate Moss, księciem Albertem z Monako) na metr kwadratowy może przyprawić o zawrót głowy. Przejazd zakończymy w Tirano-niewielkiej miejscowości na północy Lombardii.Wyjazd do Polski.

4 dzień-Przyjazd do Łodzi w godzinach południowych.

Cena 1090 zł zawiera:
transport autokarem
opiekę pilota
2 noclegi
2 śniadania
2 obiadokolacje
ubezpieczenie NNW i KL
obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera: biletów wstępu, przewodników lokalnych, opłat klimatycznych, przejazdu koleją- ok.40 CHF i 70 euro .Płatne u pilota w autokarze.


1

1 dzień

Wyjazd w godzinach porannych(ok. 4.00) Przejazd przez Austrię , w okolice najstarszej miejscowości Szwajcarii- Chur. Obiadokolacja.Nocleg.
2

2 dzień

Śniadanie.Przejazd do Zurychu-finansowej stolicy Szwajcarii. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym.W programie:spacer Bahnhofstrasse w kierunku Jeziora Zuryskiego, zwiedzanie Fraumünster – XIII-wiecznego kościoła ozdobionego witrażami Marca Chagalla ze scenami ze Starego Testamentu.Przejazd Neuhausen am Rheinfall. Zwiedzanie największego pod względem przepływu wody wodospadu w Europie znajdującego się na przełomowym odcinku rzeki Ren.Nazwanego przez Goethe „Źródłem oceanu”. Powrót do hotelu.Obiadokolacja.Nocleg.
3

3 dzień

Śniadanie.Wykwaterowanie.Przejazd kolejką na trasie Chur-Tirano słynną Koleją Retycką. Po drodze krótka przerwa w St.Moritz-zimowej stolicy kraju,najstarszym i chyba najbardziej snobistycznym kurorcie zimowym na świecie. Dzięki dogodnemu położeniu słonecznych dni jest tu ponad 300 w roku, a liczba celebrytów i koronowanych głów (na czele z Monicą Celucci, Claudią Schiffer, Kate Moss, księciem Albertem z Monako) na metr kwadratowy może przyprawić o zawrót głowy. Przejazd zakończymy w Tirano-niewielkiej miejscowości na północy Lombardii.Wyjazd do Polski
4

4 dzień

Przyjazd do Łodzi w godzinach południowych.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź- Kaliska
 • Czas odjazdu

  04.00
 • Return Time

  13.00