Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Wyspa Wolin i fragment znajdującej się obok wyspy Uznam to najdalej na północny-zachód wysunięty fragment Polski. Okolice Świnoujścia i Międzyzdrojów to piękne miejsce, które przyciąga turystów nie tylko nadmorskimi plażami, ale też wyjątkową naturą, widokami i wieloma innymi atrakcjami.

Wyspa Uznam należy do Polski i Niemiec, co tworzy bardzo ciekawy miks kultur i atrakcji. Średnio w roku słońce świeci tu przez 1906 godzin, dzięki czemu wyspa Uznam nazywana jest Wyspą Słońca. Ma ponad 40 km pięknych, szerokich, piaszczystych plaż, na których można się opalać i kąpać. Polską część wyspy zajmuje miasto Świnoujście.

Termin: 12-15.09.2022r.

Program:

1 dzień-Wyjazd o godz.06.00 z Dworca Łódź –Kaliska (PKS). Przejazd do Szczecina-zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Wały Chrobrego, kość. Św. Piotra i Pawła, gmach Filharmonii Szczecińskiej, Zamek Książąt Pomorskich, Katedra św. Jakuba, Nowe Stare Miasto-Stary Ratusz: Muzeum Narodowe w Szczecinie, Cmentarz Centralny. Przejazd do hotelu w ok. Międzyzdrojów. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień– Śniadanie. Zwiedzanie Wolińskiego Parku Narodowego (Zagroda Pokazowa Żubrów). Punkt widokowy na Wzgórzu Gosań, spacer nad Jezioro Turkusowe. Następnie spacer po molo w Międzyzdrojach .Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień– Śniadanie. Przejazd do Świnoujścia. Przeprawa promem na Wyspę Uznam- zwiedzanie z przewodnikiem Fortu Gerharda, promenada z piękną zabudową uzdrowiskową, kościół Chrystusa Króla, różowy ratusz, park zdrojowy. Czas wolny na spacery po uzdrowisku. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień- Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Gorzowa Wielkopolskiego. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Katedra Wniebowzięcia NMP, fontanna Pauckscha, Aleja Sławnych Gorzowian, Dominanta(„Pajączek”),Bimba- replika zabytkowego tramwaju z XIX w., Studnia Czarownic, lodołamacz Kuna, Park Róż. Wyjazd w drogę powrotną Przyjazd do Łodzi ok.21.00

Cena dla grupy 40-45 os-819 zł

dla grupy powyżej 45 os-796 zł

zawiera:

 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • 3 noclegi
 • 3 śniadania
 • 3 obiadokolacje
 • Ubezpieczenie NNW
 • obowiązkowa składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera : biletów wstępu, przewodników lokalnych, ok.100 zł płatnych w autokarze u pilota.

Cena nie uwzględnia także obowiązkowej opłaty klimatycznej.


1

1 dzień

Wyjazd o godz.06.00 z Dworca Łódź –Kaliska (PKS). Przejazd do Szczecina-zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Wały Chrobrego, kość. Św. Piotra i Pawła, gmach Filharmonii Szczecińskiej, Zamek Książąt Pomorskich, Katedra św. Jakuba, Nowe Stare Miasto-Stary Ratusz: Muzeum Narodowe w Szczecinie, Cmentarz Centralny. Przejazd do hotelu w ok. Międzyzdrojów. Obiadokolacja. Nocleg.
2

2 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Wolińskiego Parku Narodowego (Zagroda Pokazowa Żubrów). Punkt widokowy na Wzgórzu Gosań, spacer nad Jezioro Turkusowe. Następnie spacer po molo w Międzyzdrojach. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
3

3 dzień

Śniadanie. Przejazd do Świnoujścia. Przeprawa promem na Wyspę Uznam- zwiedzanie z przewodnikiem Fortu Gerharda, promenada z piękną zabudową uzdrowiskową, kościół Chrystusa Króla, różowy ratusz, park zdrojowy. Czas wolny na spacery po uzdrowisku. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
4

4 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Gorzowa Wielkopolskiego. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Katedra Wniebowzięcia NMP, fontanna Pauckscha, Aleja Sławnych Gorzowian,Dominanta(„Pajączek”),Bimba- replika zabytkowego tramwaju z XIX w., Studnia Czarownic, lodołamacz Kuna, Park Róż. Wyjazd w drogę powrotną Przyjazd do Łodzi ok.21.00

4 dni
12.09.2022r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź -Kaliska k.Lidla
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  21.00