Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Stolica województwa dolnośląskiego, z wielowiekową historią, mającą wpływ na mnogość występujących tu zabytków, stanowi najważniejszy ośrodek kulturalny, ekonomiczny, akademicki i turystyczny południowo-zachodniej Polski; miasto niezwykle bogate w atrakcje dla każdego turysty. Miasto od ponad tysiąca lat przegląda się w wodach Odry,noszących ślady panowania czeskiego, niemieckiego i polskiego. Współczesny Wrocław jest ośrodkiem prawdziwie europejskim. To miasto, które trzeba absolutnie zobaczyć.

Termin: 24.07.2022r.

Program:

Wyjazd o godz.07.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska ( k.Lidla). Przejazd do  ZOO –jednej z największych atrakcji turystycznych Wrocławia, które co roku odwiedza 1 mln turystów. Jest to najstarszy ogród zoologiczny w Polsce(1865r.), w którym powstało pierwsze oceanarium w naszym kraju, czyli Afrykarium. Następnie rejs statkiem po Odrze na trasie: ZOO- Przystań Kardynalska na Wyspie Piaskowej. Spotkanie z przewodnikiem lokalnym-spacer po Starym Mieście( 3h). W programie: Zakład Narodowy im. Ossolińskich– jedna    z najstarszych i największych bibliotek naszego kraju. zabudowania Uniwersytetu Wrocławskiego, kość. Św. Elżbiety, Dom Jasia i Małgosi, Rynek , Ratusz Staromiejski, Aula Leopoldin( reprezentacyjna, barokowa sala Uniwersytetu Wrocławskiego uważana za jedną z najpiękniejszych w Polsce). Czas wolny. Na zakończenie. Przejazd do najwyższego budynku stolicy Dolnego Śląska- Sky Tower, w którym znajduje się najwyższy punkt widokowy w Polsce (49 piętro). Piękna panorama miasta i okolic zapiera dech w piersiach. Powrót do Łodzi ok. godz.21.00.

Cena 108 zł zawiera:

 • transport autokarem
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera : biletów wstępu, przewodnika lokalnego, rejsu po Odrze –110 zł płatnych u pilota w autokarze.

 

1dzień
24.07.2022r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź-Kaliska
 • Czas odjazdu

  07.00
 • Return Time

  21.00