Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

 

Lloret de Mar –kataloński kurort na  wybrzeżu Costa Brava (północno-wschodnia Hiszpania), tłumnie odwiedzana przez turystów. Świetne miejsce na wypoczynek dla rodzin za sprawą  m.in. długich, piaszczystych plaż. Najbardziej znaną z nich jest Playa Grande znana też pod nazwą Playa de Lloret. Dla tych, którzy lubią kameralność, czekają małe, urokliwe plaże w maleńkich zatoczkach.

Hotel Guitart Central Park 3*jest położony 500 metrów od plaży  i 5 min drogi od tętniącego życiem centrum. Do dyspozycji Gości są baseny oraz kort tenisowy. Pokoje dysponują balkonem, wyposażone są klimatyzację, TV, łazienki. Na terenie hotelu Guitart Central Park  działają bary oraz sezonowe restauracje, które serwują dania kuchni śródziemnomorskiej i międzynarodowej. Obiekt zaprasza ponadto na wieczorne występy rozrywkowe.

Program wczasów:

1 dzień( 31.07)- Wyjazd z Dworca PKS  Łódź-Kaliska ( k. Lidla) o godz.04.00.Przejazd przez Niemcy w ok. Strasburga( Francja). Na trasie obiadokolacja. Nocleg tranzytowy.

2 dzień (01.08)- Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd przez Francję do Hiszpanii- Lloret de Mar. Późna obiadokolacja. Zakwaterowanie.

3 dzień-12 dzień (02-11.08)- Pobyt w Lloret de Mar. Świadczenia wg .programu: Śniadania  i obiadokolacje. W trakcie pobytu będą realizowane wycieczki fakultatywne. Opis wszystkich wycieczek znajduje się na końcu oferty.

13 dzień( 12.08)– Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd w ok. Strasburga. Na trasie obiadokolacja. Nocleg.

14 dzień (13.08)-Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Polski. Przyjazd do Łodzi w późnych godzinach wieczornych.

Cena 3950 zł zawiera:

 • Przejazd autokarem
 • Opiekę pilota
 • Opiekę rezydenta na miejscu
 • 13 noclegów w tym 2 tranzytowe
 • 13 obiadokolacji w tym napoje( do wyboru woda, soki, piwo, wino)
 • 13 śniadań
 • Obiadokolację pierwszego  i ostatniego dnia na trasie
 • Obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • Ubezpieczenie NNW i KL

Cena nie zawiera: opłaty klimatycznej -2 e/osoby/dzień, płatne u pilota w autokarze; wycieczek fakultatywnych.

Dla dzieci do lat 12 zniżka- cena wczasów 2950 zł

Wycieczki Fakultatywne:

 1. Całodniowa wycieczka do Barcelony –całodniowa wycieczka do stolicy Katalonii Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. W programie: Wzgórze Montjuic, Kościół Sagrada Familia ( we wnętrz), Park Guell, Stadion FB Barcelona ( zwiedzanie). Przejazd do portu, dzielnica gotycka z katedrą św. Eulalii. Spacer po najsłynniejszej ulicy Barcelony-La Rambli.

Cena:95 euro, obejmuje: przewodnika lokalnego, bilety wstępu, zestawy audioguide.

 1. Montserrat – Klasztor i bazylika na wzgórzu Montserrat to nie tylko miejsce kultu Czarnej Madonny. To ważny ośrodek kultury katalońskiej i punkt wielu wycieczek turystycznych. Ten masyw górski ma szczególne, wręcz mistyczne znaczenie dla lokalnej katalońskiej społeczności. Tu znajduje się benedyktyński klasztor i statua Czarnej Madonny z Montserrat (Virgen de Montserrat), która, jak się powszechnie uważa, dokonała licznych cudów. Figura Matki Boskiej przyciąga miliony turystów i z całego świata. Montserrat w języku katalońskim oznacza „postrzępioną górę”.

Cena:45 euro, cena obejmuje: przewodnika lokalnego, bilety wstępu, zestawy audioguide.

 1. Śladami Salvadora Dali ( kataloński surrealista 1904-1989)-wycieczka całodniowa W programie przejazd do Pubol, gdzie odwiedzimy mauzoleum i pomnik Dalí zbudowany dla swojej żony . Zamek Pubol, który był prezentem dla żony Dalego, Gali. Jest to średniowieczny klejnot należący do miejskiej baronii, który Dali odrestaurował w wyjątkowe miejsce. Następnie Figueres to miasto, w którym urodził się i zmarł . Zwiedzanie muzeum poświęconego temu artyście. Następnie wizyta w największym zabytku Katalonii- Zamku Castillo de Sant Ferran. Zajmuje on  powierzchnię 32 hektarów, a jego obwód liczy 3120 metrów! Ta ogromna fortyfikacja może pomieścić łącznie 4000 osób, co sprawia że pod względem rozmiarów jest to największy zabytek w Katalonii. Na zakończenie przejazd do Cadaques , gdzie mieści się  dom Salvadora Dali. Te trzy miasta tworzą tzw. Trójkąt Dalego, który na pewno będzie gratką dla miłośników sztuki i pięknych krajobrazów.

Cena:70 euro, cena obejmuje: przewodnika lokalnego, bilety wstępu( 4 obiekty), zestawy audioguide

 1. Blanes i rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava Blanes to nadmorskie miasto, wyznaczające początek wybrzeża Costa Brava. Miasto może pochwalić się jednymi z najlepszych ogrodów botanicznych w Europie: Pinya de Rosa – wspaniały ogród botaniczny posiadający ponad 7000 różnych gatunków roślin takich jak np. aloesy, opuncje czy agawy. Kolejny to  Mar i Mutra – piękny ogród botaniczny, w którym znajduje się ponad 3000 różnych gatunków roślin. Najciekawsze okazy pochodzą z południowej Afryki oraz z Ameryki Środkowej. Historia ogrodu sięga początków XX w., gdy pewnien Niemiec przyjechał do Blanek. Mężczyzna tak zauroczył się miasteczkiem, że postanowił stworzyć tam ogród. Z czasem Mar i Murta powiększył się do 16 hektarów. W ogrodzie mieści się stacja biologiczna, która bada śródziemnomorskie gatunki roślin znajdujących się w tym niezwykłym miejscu. W programie także Vescomtes de Cabrera –najbardziej reprezentacyjna budowla w mieście; ruiny zamku Sant Joan i pochodząca z  XVI w. wieża widokowa; Iglesia de Nuestra Señora de l’Antiga – najstarszy kościół w Blanes.Na zakończenie rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava.

Cena:30 euro, cena obejmuje: przewodnika lokalnego, bilet wstępu, zestawy audioguide.


1

1 dzień

)- Wyjazd z Dworca PKS  Łódź-Kaliska ( k. Lidla) o godz.04.00.Przejazd przez Niemcy w ok. Strasburga( Francja). Na trasie obiadokolacja. Nocleg tranzytowy
2

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd przez Francję do Hiszpanii- Lloret de Mar. Późna obiadokolacja. Zakwaterowanie
3

3 dzień-12 dzień

Pobyt w Lloret de Mar. Świadczenia wg .programu: Śniadania i obiadokolacje. W trakcie pobytu będą realizowane wycieczki fakultatywne. Opis wszystkich wycieczek znajduje się na końcu oferty.
4

13 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd w ok. Strasburga. Na trasie obiadokolacja. Nocleg.
5

14 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Polski. Przyjazd do Łodzi w późnych godzinach wieczornych.

14 dni
31.07.2021r.
 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź- Kaliska
 • Czas odjazdu

  04.00
 • Return Time

  ok.23.00