Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Termin:27-28.03.2021r.

PROGRAM:

1 dzień-Wyjazd o godz.5.00. Przejazd do Wiednia na tradycyjny jarmark wielkanocny. Jarmark wielkanocny pod pałacem Schönbrunn uchodzi za jeden z najbardziej romantycznych. W otoczeniu barokowego pałacu ok. 58 wystawców oferuje tu kulinarne rarytasy, a także dekoracje wielkanocne i prace artystów-rzemieślników z Austrii. Natomiast podczas jarmarku wielkanocnego na Freyung, pięknym starym placu na starówce, co roku piętrzy się ok. 40 tys. pisanek, tworząc największą w Europie górę jajek. Zwiedzanie letniej rezydencji Habsburgów.
Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.

2 dzień- Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie stolicy Austrii: Ring, Hofburg-rezydencja Habsburgów z zewnątrz, Graben- główna ulica handlowa Wiednia, Katedra św. Szczepana. Ciąg dalszy jarmarku wielkanocnego. Wyjazd w drogę powrotną do Łodzi. Przyjazd w godzinach nocnych.

Cena 520 zł zawiera:
transport autokarem
opiekę pilota
1 nocleg
1 śniadanie
1 obiadokolację
ubezpieczenie NNW i KL
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera: biletów wstępu, przewodnika lokalnego, zestawów słuchawkowych-ok. 35 euro płatne u pilota w autokarze.


1

Dzień 1:

Wyjazd o godz. 5.00. Przejazd do Wiednia na tradycyjny jarmark wielkanocny. Jarmark wielkanocny pod pałacem Schönbrunn uchodzi za jeden z najbardziej romantycznych. W otoczeniu barokowego pałacu ok. 58 wystawców oferuje tu kulinarne rarytasy, a także dekoracje wielkanocne i prace artystów-rzemieślników z Austrii. Natomiast podczas jarmarku wielkanocnego na Freyung, pięknym starym placu na starówce, co roku piętrzy się ok. 40 tys. pisanek, tworząc największą w Europie górę jajek. Zwiedzanie letniej rezydencji Habsburgów – Schonbrunn. Przejazd na nocleg Obiadokolacja.
2

Dzień 2:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie stolicy Austrii: Ring, Hofburg-rezydencja Habsburgów z zewnątrz, Graben- główna ulica handlowa Wiednia, Katedra św. Szczepana. Ciąg dalszy jarmarku wielkanocnego. Wyjazd w drogę powrotną do łodzi. Przyjazd w godzinach nocnych.

2 dni
27.03.2021r.
  • Kraj

  • Skąd jedziemy

    Dworzec PKS Łódź - Kaliska (k. Lidla)
  • Czas odjazdu

    05.00