Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Zamki i Pałace Podkarpacia

Sandomierz- Barnów Sandomierski-Rzeszów-Łańcut-Krasiczyn-Odrzykoń

Termin:28-30.06.2021r.

Program:

1 dzień- Wyjazd z Łodzi o godz.06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska (k.Lidla). Przejazd do Sandomierza- miasta zwanego „Małym Rzymem”. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym, Zamek Królewski i podziemna trasa turystyczna.Przejazd do Baranowa Sandomierskiego –zwiedzanie zamku renesansowego zwanego „Małym Wawelem”. Przejazd na nocleg.Obiadokolacja.

2 dzień– Śniadanie.Wyjazd do Łańcutazwiedzanie zamku Lubomirskich i Potockich, warowni której nigdy nie zdobyli Szwedzi.Zaliczany do pereł architektury rezydencjonalnej w Polsce.Następnie przejazd do Krasiczynawyjątkowej rezydencji renesansowo-manierystycznej z czterema basztami i niesamowitym sgraffito. Powrót na nocleg. Obiadokolacja.

3 dzień- Śniadanie.Wykwaterowanie. Zwiedzanie dawnego zamku Lubomirskich w Rzeszowie, spacer z przewodnikiem po mieście. Przejazd do Odrzykonia-ruiny gotyckiego zamku,który stał się kanwą jednej z najlepszych polskich komedii –”Zemsty”Aleksandra Fredry. Powrót do Łodzi ok.22.00.

Cena: 580 zł zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opiekę pilota
 • 2 noclegi
 • 2 śniadania
 • 2 obiadokolacje
 • ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera : biletów wstępu, przewodnika lokalnego-ok.150 zł płatne u pilota w autokarze.


1

1 dzień

Wyjazd z Łodzi o godz.06.00 z Dworca PKS Łódź-Kaliska (k.Lidla). Przejazd do Sandomierza- miasta zwanego „Małym Rzymem”. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym, Zamek Królewski i podziemna trasa turystyczna.Przejazd do Baranowa Sandomierskiego -zwiedzanie zamku renesansowego zwanego „Małym Wawelem”. Przejazd na nocleg.Obiadokolacja.
2

2 dzień

Śniadanie.Wyjazd do Łańcuta- zwiedzanie zamku Lubomirskich i Potockich, warowni której nigdy nie zdobyli Szwedzi.Zaliczany do pereł architektury rezydencjonalnej w Polsce.Następnie przejazd do Krasiczyna- wyjątkowej rezydencji renesansowo-manierystycznej z czterema basztami i niesamowitym sgraffito. Powrót na nocleg. Obiadokolacja.
3

3 dzień

Śniadanie.Wykwaterowanie. Zwiedzanie dawnego zamku Lubomirskich w Rzeszowie, spacer z przewodnikiem po mieście. Przejazd do Odrzykonia-ruiny gotyckiego zamku,który stał się kanwą jednej z najlepszych polskich komedii -”Zemsty”Aleksandra Fredry. Powrót do Łodzi ok.22.00.

 • Kraj

 • Skąd jedziemy

  Dworzec PKS Łódź- Kaliska
 • Czas odjazdu

  06.00
 • Return Time

  22.00