Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

  Sorry, no posts matched your criteria.

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Ziemia Świętokrzyska, piękna i zachwycająca, obfituje w unikatowe zabytki architektury sakralnej, obronnej, dworskiej czy przemysłowej. Przez wiele stuleci mieszkający tu ludzie pozostawili po sobie wiele pamiątek, które dziś stanowią atrakcyjną lekcję historii. My zapraszamy do zamku królewskiego w Chęcinach, muzeum etnograficznego w Tokarni oraz jednej z najpiękniejszych jaskiń krasowych w Polsce- Jaskini Raj.

Termin: 26.08.2023

Program:

Wyjazd o godz. 07.00 z Dworca PKS Łódź – Kaliska (k. Lidla). Przejazd do Chęcin – zwiedzanie zamku królewskiego, którego majestatyczna postać góruje nad okolicą, a z samym zamkiem wiąże się wiele legend i ciekawostek. Z murów zamkowych rozciąga się piękna panorama okolicy, a przy dobrej pogodzie widoczne są nawet szczyty Tatr. Kolejny punkt programu to jedna z najliczniej odwiedzanych jaskiń krasowych na terenie Polski – Jaskinia Raj. Choć znajduje się pod ziemią to bogata szata naciekowa sprawia, że można poczuć się jak w przysłowiowym raju. Na zakończenie wycieczki wizyta w Muzeum Etnograficznym Wsi Kieleckiej w Tokarni. Na chwilę przeniesiemy się w czasie, aby zobaczyć, jak kiedyś mieszkali i  żyli ludzie na Ziemi Świętokrzyskiej. Przyjazd do Łodzi ok. 21.00.

Cena 185 zł zawiera:

 • Przejazd autokarem
 • Opiekę pilota
 • Ubezpieczenie NNW
 • Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Dodatkowo płatne + 65 zł: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i usługa przewodników lokalnych – płatne u pilota w autokarze.

 

 

1 dzień
26.08.2023
 • Kraj

 • Czas odjazdu

  07:00
 • Return Time

  21:00